Nuo futbolo nušalintas S. Blatteris ir toliau gauna atlyginimą iš FIFA

Dabar jau buvęs FIFA prezidentas Seppas Blatteris nuo futbolo nušalintas aštuoneriems metams, bet tai netrukdo jam uždirbti pinigų iš šios veiklos. FIFA audito komisija pirmadienį paskelbė, kad S.Blatteris vis dar gauna atlyginimą iš pasaulio futbolo organizacijos.

S.Blatteris spalio 8 dieną buvo 90 dienų laikinai nušalintas, o tada dėl etikos pažeidimų sulaukė aštuonerių metų sankcijų. S.Blatteris tokios bausmės sulaukė, nes 2011 metais FIFA UEFA prezidentui Micheliui Platini išmokėjo daugiau nei 2 milijonus JAV dolerių, nors to daryti negalėjo.

Tačiau nuo 1998 metų FIFA vadovavęs S.Blatteris atlyginimą gaus iki naujojo prezidento išrinkimo, sakė atstovas spaudai Andreasas Bantelis.

Tai reiškia, kad į S.Blatterio kišenę pinigai kapsės beveik penkis mėnesius, per kuriuos jis negalėjo atlikti savo pareigų, o tuo metu organizacijai vadovavo laikinasis prezidentas Issa Hayatou.

FIFA audito komisija paskelbė, kad gali nutraukti S.Blatterio premijų mokėjimą, bet ne atlyginimo. Esą tokios sutarties sąlygos.

Priminsime, kad FIFA prezidento rinkimai įvyks vasario 26 dieną.

lrytas.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Kitos naujienos