Nuostabiai žaidusi "Barcelona" nepaliko jokių vilčių "Celta" ekipai (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse baigėsi 24-asis turas, kuriame sužaistos paskutinės penkerios rungtynės.

"Camp Nou" stadione turnyro čempionas bei lyderis "Barcelona" klubas susigrūmė su Vigo "Celta". Antrajame kėlinyje nepriekaištingai žaidę katalonai rezultatu 6-1 nušlavė svečius iš po savo kojų.

Pirmasis įvartis krito 28-ąją minutę, kai nuostabiu baudos smūgiu šeimininkus į priekį išvedė L. Messi. Vis dėlto po 11 minučių svečiams pavyko išlyginti rezultatą, o tai nuo 11 metrų žymos padarė Johnas Guidetti.

Į antrąjį kėlinį Luiso Enrique auklėtiniai žengė su dar didesniu pasitikėjimu ir per kitas 45 minutes žiūrovai išvydo net penkis įvarčius. 59-ąją minutę pasižymėjo L. Suarezas, kuris po 16 minučių dar vienu tiksliu smūgiu įvirtino "Barcos" pranašumą.

81-ąją minutę prie "Celta" vartų buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį L. Messi pavertė tikru šedevru. Argentinietis neatliko smūgio į vartus, o kamuolį vos tik parideno ir leido savo "hat-tricką" pasiekti L. Suarezui. Įdomu tai, kad rungtynių protokole geriausiam pasaulio futbolininkui tai bus įrašytas kaip nerealizuotas 11 metrų baudinys.

Lyg to būtų negana, per likusį laiką svečiai iš Vigo praleido dar du įvarčius, kuriuos pelnė Ivanas Rakitičius su Neymaru.

"Barca" su 57 taškais užtikrintai pirmauja Ispanijos pirmenybėse ir turi rungtynes atsargoje. Tuo tarpu "Celta" su 35 taškais lieka aštuntoje pozicijoje.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" po Fernando Torreso įvarčio nukovė Madrido "Getafe", o dar kiti susitikimai baigėsi "Real Sociedad", "Sevilla" ir "Eibar" ekipų pergalėmis.

"Barcelona" 6 - 1 "Celta"
28' [1 - 0] L. Messi
39' [1 - 1] J. Guidetti (11 m. baudinys)
59' [2 - 1] L. Suarez
75' [3 - 1] L. Suarez
82' [4 - 1] L. Suarez
85' [5 - 1] I. Rakitič
90' [6 - 1] Neymar
81' L. Messi ("Barcelona") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8296298" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Getafe" 0 - 1 "Atletico"
2' [0 - 1] F. Torres

"Real Sociedad" 3 - 0 "Granada"
21' [1 - 0] M. Oyarzabal
45' [2 - 0] Jonathas
60' [3 - 0] M. Oyarzabal

"Sevilla" 2 - 0 "Las Palmas"
69' [1 - 0] E. Banega
75' [2 - 0] K. Gameiro

"Eibar" 2 - 0 "Levante"
37' [1 - 0] B. Baston (11 m. baudinys)
58' [2 - 0] Tono (į savus vartus)