Nuostabų įvartį pelnęs W. Zaha neišgelbėjo „Crystal Palace“ prieš „Chelsea“ © PA nuotr.

Antradienio vakarą prasidėjo pirmosios Anglijos „Premier“ lygos, 34-ojo turo rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Crystal Palace“ ekipų.

Įvarčių kupiname mače, „Chelsea“ tik po atkaklios kovos 3:2 Nugalėjo „Crystal Palace“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo greitu „Chelsea“” įvarčiu ir jau 6-ają minutę komandą į priekį išvedė prancūzas O. Giroud.

27-tą minutę rezultatą padvigubino C. Pulisicius.

„Crystal Palace“ ekipai motyvaciją sugražino 34-tą minutę nuostabų įvartį pelnęs jaunasis talentas W. Zaha.

Antrajame kėlinyje abi komandos rungtyniavo aktyviai, o 71-ają minutę trečiąjį komandos įvartį pelnė T. Abrahamas.

Iš kart po minutės rezultatą sušvelnino C. Benteke.

Po pergalės „Aristokratai“ pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą ir dviem taškais aplenkė „Leichester“ futbolininkus. Tiesa pastarieji yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Watford“ 2:1 „Norwich“