Nyderlandai išvykoje sutriuškino Belgiją © JumpStory nuotr.

Penktadienį UEFA Tautų lygoje buvo pasiektas netikėtas rezultatas.

Nyderlandų rinktinė 4:0 išvykoje sutriuškino geografinę kaimynę, Belgijos rinktinę.

Rungtynes kiek užtikrinčiau pradėjo belgai. Puikią progą pasižymėti turėjo Timothy Castagne'o, tačiau jo smūgis patikrino tik vartų virpstą.

Antroje kėlinio pusėje iniciatyvą į rankas perėmė Nyderlandai. 40-ąją minutę „skrajojančius olandus“ į priekį išvedė gražus Steveno Bergwijno smūgis.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino Memphis Depay'us. 61-ąją minutę trečią įvartį pelnė Denzelis Dumfriesas po Daley Blindo perdavimo.

Dar po 4 minučių D. Blindas atidavė dar vieną tikslų perdavimą po kurio „dublį“ pelnė M. Depay'us.

Po šio mačo „Barcelona“ puolėjas tapo trečiu rezultatyviausiu visų laikų Nyderlandų rinktinės žaidėju, nusileidžiantis tik K. Huntelaarui ir R. van Persie.

Rungtynių pabaigoje paguodos įvartį belgams pelnė Michy Batshuayi.

Po šios pergalės Nyderlandai įsiveržė į pirmąją vietą A4 grupėje.

Kazachstanas 2:0 Azerbaidženas

Baltarusija 0:1 Slovakija

Latvija 3:0 Andora

Lichtenšteinas 0:2 Moldova