Nyderlandų rinktinės žaidėjai nepritaria L. van Gaalo nuomonei © AFP nuotr.

Pirmadienį buvęs Nyderlandų rinktinės treneris kontraversiškai pareiškė savo nuomonę apie buvusio pasaulio čempionato ketvirtfinalį tarp Nyderlandų ir Argentinos rinktinės:  „Jeigu pamatysite kaip Argentina pelnė įvarčius ir kaip mes pelnėme, kaip kai kurie Argentinos žaidėjai peržengė ribas ir nebuvo nubausti, tuomet galima pamatyti, kad tai buvo sutartos rungtynės.

Aš tikrai taip manau. Ar Messi turėjo vienokiu ar kitokiu būdu tapti pasaulio čempionu? Manau, kad taip.“

„Skrajojančių olandų“ centro gynėjas Virgilas van Dijkas bei vartininkas Markas Flekkenas suskubo su šia nuomone nesutikti. 

„Liverpool“ gynėjas teigė: „Van Gaalo žodžiai apie Messi? Jis gali sakyti ką tik nori, tai jo nuomonė, tačiau aš su juo nesutinku, mano nuomonė skiriasi. Komanda taip pat su tuo nesutinka.“

„Brentford“ klubui atstovaujantis M. Flekkenas atskleidė: „Šį rytą kalbėjomes apie van Gaalo komentarus apie Messi. Jeigu tai jo nuomonė, jis ją gali pareikšti, tačiau aš su juo nesutinku.“

Tuo tarpu dabartinis Nyderlandų rinktinės treneris Ronaldas Koemanas nebuvo toks kategoriškas patyrusio specialisto nuomonei.

„Aš nesakyčiau to, jeigu būčiau jis (Louisas van Gaalas). Dėl to sulauki daug nepalankaus dėmesio. 

Net Ispanijoje susidūriau su tuo, kuomet jaučiau, kad teisėjai labiau mėgo „Real“ ekipą bei „Barceloną“, tačiau to neįrodysi, todėl geriau yra nieko nesakyti“, – teigė buvęs „Barcos“ žaidėjas bei treneris. 

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB