O. G. Solskjaeras užstojo H. Maguire'ą © JumpStory nuotr.

Sunkią sezono pradžią išgyvenantis „Manchester United“ kapitonas Harry Maguire'as sulaukė savo trenerio Ole Gunnaro Solskjaero plaikymo.

Vidurio gynėjas paskutinėse Anglijos rinktinės rungtynėse Tautų lygoje su Danija buvo pašalintas iš aikštės ir sulaukė daug kritikos iš futbolo apžvalgininkų bei žiniasklaidos.

Vis tik O. G. Solskjaeras nėra patenkintas tokia reakcija į futbolininko pasirodymą rinktinėje.

„Kuomet Maguire'as padeda Anglijos rinktinei iškovoti pergalę prieš pirmąją vietą FIFA reitinge užimančią Belgiją, tuomet visiems tai atrodo tarsi savaime suprantamas dalykas. Vis tik kai jis buvo pašalintas iš aikštės mače su Danija, visi staiga ėmė tai aptarinėti. Žurnalistams yra svarbūs tik tokie dalykai.

Harry yra tvirtas vyrukas ir jis susitvarkys su šia situacija. Neabejoju, kad jis atsities ir ims demonstruoti tokį žaidimą, kokio iš jo visi tikimės. Maguire'as nori žaisti ir parodyti, kad kelios praėjusios rungtynės jam buvo tiesiog nesėkmingos“, – spaudos konferencijoje kalbėjo O. G. Solskjaeras.

Norvegas taip pat atskleidė, kad „Man Utd“ kapitonas dėl minimalios traumos gali praleisti šeštadienio rungtynes su „Newcastle“.

„Paskutinėse rungtynėse su Danija jis patyrė nedidelę traumą prieš pat palikdamas aikštę. Tikiuosi, kad Maguire'as mums galės padėti šeštadienį“, – pridėjo „raudonųjų velnių“ treneris.

Straipsnio įvertinimas: 3 3
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos