Oficialu: M. Fridrikas lieka Kauno klube © E. Kniežausko nuotr.

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ vidurio gynėjas Mantas Fridrikas ir kitą sezoną vilkės ekipos marškinėlius.

33 metų patyręs gynėjas sužaidė savo ilgiausią sezoną A lygoje ir buvo vienas stabiliausių futbolininkų komandoje. Pagal aikštėje praleistas minutes M. Fridrikas buvo ketvirtas komandoje – 2826 minutės. Gynėjas įvarčių nepelnė ir 4 kartu buvo nubaustas geltonomis kortelėmis.

„Visų pirma noriu padėkoti klubui už pasitikėjimą ir pratęstą sutartį artimiausiam sezonui. Kalbant apie prabėgusį čempionatą, tai jis tikrai buvo įdomus ir ilgas ir su intriga iki pačių paskutinių rungtynių“, – kalbėjo M. Fridrikas.

Kalbėdamas apie ateitį ir 2022 metų sezoną M. Fridrikas teigė, jog yra kupinas jėgų ir noro kažką nuveikti su mėlynai baltais.

„Iš naujojo sezono tikiuosi dar stabilesnio žaidimo, tiek iš komandos, tiek ir asmeniškai. Manau, tikrai įrodėme, kad esame puiki, disciplinuota ir savo braižą turinti komanda, tad norisi kad būtume dar stipresni ir dar konkurencingesni artėjančiame sezone. Pats dar jaučiuosi gerai, kupinas jėgų, noro ir manau, kad su šia komanda turime nebaigtų rimtų darbų bei laukiame gausaus mėlynai baltų futbolo sirgalių palaikymo ateinančiame sezone“, – apie ateitį kalbėjo patyręs gynėjas.

Mėlynai balti naujam sezonui ruoštis pradės sausio 10 dieną.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos