Oficialu: M. Valbuena kelsis į Turkiją

Ką tik paskelbta, kad "Lyon" atakuojantis saugas Mathieu Valbuena nuo kito sezono rungtyniaus Stambulo "Fenerbahce" gretose. Tai patvirtino Turkijos klubas.

Išplatintame pranešime rašoma, jog jau yra pasiektas susitarimas tiek su pačiu prancūzu, tiek su jo ekipa, o kontraktas bus pasirašytas oficialiai atsidarius perėjimų langui.

32-ejų metų mažylis ketvirtąją vietą "Ligue 1" užėmusiame klube praleido du sezonus, o prieš tai vienerius metus gynė Maskvos "Dinamo" garbę. Visgi, jo perėjimas į "Lyon" tuomet sukėlė tikrą audrą, kadangi anksčiau jis net aštuonerius metus atstovavo principiniam varžovui "Marseille".

Dabartinis Valbuena karjeros posūkis taip pat yra gana netikėtas, nes jis dar buvo svarbia savo komandos dalimi. Šį sezoną visuose turnyruose jis sužaidė 43 mačus, o per juos įmušė 10 įvarčių bei atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="tr" dir="ltr">MATHIEU VALBUENA İLE PRENSİPTE ANLAŞMA SAĞLANDI | <a href="https://t.co/ev2HmCDfea">https://t.co/ev2HmCDfea</a> <a href="https://t.co/YIeOjHBOF5">pic.twitter.com/YIeOjHBOF5</a></p>&mdash; Fenerbahçe SK (@Fenerbahce) <a href="https://twitter.com/Fenerbahce/status/874208414498422784">June 12, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos