Oficialu: Madrido "Real" susigrąžino Prancūzijoje patobulėjusį M. Diazą

Madrido "Real" pagaliau oficialiai informavo, kad užbaigė derybas su "Lyon" dėl 25-erių metų puolėjo Mariano Diazo įsigijimo.

Skelbiama, kad transfero suma yra 33 mln. eurų, tačiau dėl to, kad "baltieji" į šį žaidėją turėjo 35 procentus teisių, jiems šis sandoris atsieis apie 23 mln. eurų.

Pats futbolininkas jau penktadienį sugrįš į Madridą ir bus pristatytas "Santiago Bernabeu" stadionui. M. Diazas įsipareigojo klube likti iki 2023 metų.

M. Diazas dar neseniai buvo siejamas su "Sevilla", tačiau Madrido "Real" greičiausiai ir laukė, kol "Lyon" sulauks pirmojo oficialaus pasiūlymo už žaidėją, mat tiesiogiai derėtis su Prancūzijos klubu būtų finansiškai pavojingiau, o dabar jie galėjo pasiūlyti tą patį, ką ir "Sevilla", neskaitant turimos teisių dalies.

M. Diazui Madrido "Real" aplinka yra puikiai pažįstama - jis nuo 2012 metų pradėjo rungtyniauti klubo akademijoje ir 2016 metais sulaukė galimybės debiutuoti pagrindinėje komandoje.

Prancūzijoje snaiperiui sekėsi gana neprastai - vilkėdamas "Lyon" marškinėlius jis iš viso sužaidė 45 rungtynes ir įmušė 21 įvartį.

 

Straipsnio įvertinimas: 4 3
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos