Oficialu: "Sevilla" į savo gretas pasikvietė šeštąjį naujoką

"Sevilla" toliau stiprina savo sudėtį – į komandą oficialiai pasikviestas jau šeštasis vasaros naujokas.

Oficialiai sukirsta rankomis su 24-erių metų argentiniečiu Lucu Ocamposu. Krašto puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas su "Sevilla" sukirto rankomis dėl penkerių metų sutarties.

"Marseille" už argentinietį sulaukė maždaug 15 mln. eurų.

Praėjusį sezoną jis prancūzų ekipos gretose sužaidė 40 rungtynių, pelnė penkis įvarčius ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.

"Marseille" komandos jis buvo įsigytas 2015 metais, tačiau kelis sezonus buvo skolinamas Italijoms klubams – "Genoa" bei "Milan".

Prieš atvykdamas į "Marseille" klubą jis vilkėjo "Monaco" ir "River Plate" marškinėlius.<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr"> Two signings in one day! Welcome, <a href="https://twitter.com/Locampos15?ref_src=twsrc%5Etfw">@Locampos15</a>!<a href="https://twitter.com/hashtag/WeareSevilla?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#WeareSevilla</a> <a href="https://t.co/BUZjwk0RBD">https://t.co/BUZjwk0RBD</a></p>&mdash; Sevilla FC (@SevillaFC_ENG) <a href="https://twitter.com/SevillaFC_ENG/status/1146519508116484098?ref_src=twsrc%5Etfw">July 3, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos