Oficialu: "Sevilla" stiprinasi danų gynėju S. Kjaeru

"Sevilla" oficialioje svetainėje informavo, kad pasirašė ketverių metų sutartį su 28-erių metų Danijos rinktinės centro gynėju Simonu Kjaeru.

Nemažai klubų Europoje jau aplankęs danas į Seviliją atvyko dar vakar, kur sėkmingai atliko medicininį patikrinimą ir šiandien padėjo parašą ant sutarties, kuri galios iki 2021 metų.

S. Kjaeras paskutinius du sezonus rungtyniavo Stambulo "Fernerbahce" ekipoje. Turkijos sostinės klube gynėjas sužaidė 85 rungtynes ir pasiekė penkis įvarčius.

Prieš tai futbolininkas du sezonus vilkėjo "Lille" marškinėlius, o dar anksčiau taip pat atstovavo "Wolfsburg", "Roma", "Palermo" ir "Midtjylland" klubams.

"Sevilla" šią vasarą sustiprino jau septyni nauji futbolininkai - Everas Banega, Luisas Murielas, Guido Pizarro, Nolito, Sebastienas Corchia ir Jesusas Navasas.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="es" dir="ltr">  <a href="https://twitter.com/simonkjaer1989">@simonkjaer1989</a> is now in Nervión!!!<a href="https://t.co/1H4y2Xp5Rp">https://t.co/1H4y2Xp5Rp</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/vamosmisevilla?src=hash">#vamosmisevilla</a></p>&mdash; Sevilla FC (@SevillaFC_ENG) <a href="https://twitter.com/SevillaFC_ENG/status/892776977148633088">August 2, 2017</a></blockquote><script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos