Oficialu: "Watford" atleido trenerį J. Gracia, jo vietą užims Q. S. Floresas

"Watford" ekipa šeštadienį paskelbė, kad atsisveikina su vyriausiuoju treneriu Javi Gracia. Kartu su strategu klubą palieką ir visas jo trenerių štabas.

"Širšės" "Premier" lygoje startavo itin prastai ir po keturių turų turi vos tašką ir yra pačiame turnyrinės lentelės dugne. Be to, per paskutiniąsias 10 rungtynių buvo pasiekta vos viena pergalė.

J. Gracia "Watford" ekipą treniravo nuo 2018 metų sausio.

Netrukus po žinių apie atleistą trenerį, "širšės" paskelbė, kad naujuoju komandos strategu tapo Quique Sanchezas Floresas.

54-erių ispanas "Watford" ekipą jau yra treniravęs 2015-2016 metų sezone ir "Premier" lygoje finišavo 13 vietoje.

Po karjeros etapo Anglijoje Q. S. Floresas treniravo "Espanyol" bei "SH Shenhua" klubus.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr"><a href="https://twitter.com/hashtag/watfordfc?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#watfordfc</a> announces the appointment of Quique Sánchez Flores as the club’s new Head Coach.<a href="https://t.co/XqhpUvCwpT">https://t.co/XqhpUvCwpT</a> <a href="https://t.co/HcU7Z87H79">pic.twitter.com/HcU7Z87H79</a></p>&mdash; Watford Football Club (@WatfordFC) <a href="https://twitter.com/WatfordFC/status/1170381504423366658?ref_src=twsrc%5Etfw">September 7, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 1 0
 • Blue blood

  Senai matytas trenerio veidas ilgai neisibus

  • +1
 • Blue blood

  Senai matytas trenerio veidas ilgai neisibus

  • +1
 • Blue blood

  Senai matytas trenerio veidas ilgai neisibus

  • +1

Kitos naujienos