Šiand ien 21:45 Lietuvos laiku Municipal stadione D grupės rungtynėmis tarp Olandijos ir Čekijos finišuos Europos futbolo čempionato antrojo rato varžybos.

Šios dvi ekipos turėtų puikiai pažinoti viena kitą, kadangi jos rungtyniavo vienoje atrankos grupėje. Būtent įveikę olandus rezultatu 3-1 Čekai ir užsitikrino kelialapį į Portugaliją bei taip privertė savo varžovus žaisti papildomas rungtynes, tad olandams tai yra puiki proga atkeršyti.

Atsižvelgdamas į tai, kad Olandijos rinktinės puolimas yra nepalyginamai stipresnis negu Latvijos, Čekijos rinktinės treneris Karelas Bruckneris tikriausiai šiek tiek keis savo komandos taktinę schemą, vietoje puolėjo Milano Barošo, pasižymėjusio rungtynėse su Latvija, į aikštę įleisdamas "Liverpool" saugą Vladimirą Šmicerą.

Tokiu atveju čekai rungtyniautų savo sudėtyje turėdami 5 saugus bei vienintelį puolėją - Janą Kollerį, tačiau neatmetama galimybė, kad rungtynių eigoje Bruckneris į kovą mes ir Milaną Barošą.

Dar vienas pasikeitimas bus Čekijos rinktinės gynybos linijoje - vietoje susirgusio "Auxerre" ekipos gynėjo Rene Bolfo, kuris kaip manoma turėjo prižiūrėti Olandijos atakų lyderį Ruudą van Nistelrojų, aikštėje turėtume išvysti mažiau patyrusį "Brugge" žaidėją Davidą Rozenhalį.

Olandijos rinktinė, kaip ir čekai, taip pat rungtyniaus vienu puolėju, nepaisant to, kad po rungtynių su Vokietija, kurias olandai sužaidė lygiosiomis 1-1, buvo pasklidę gandai, jog Dickas Advocaatas sekančiose varžybose į aikštę, šalia van Nistelrojaus išleis Patricką Kluivertą.

Priešingai nei Čekijos rinktinė, olandai žada atlikti ne vieną taktinį žaidėjų perstatymą - Philipas Cocu turėtų būti atitrauktas į gynybą vietoje Wilfredo Bouma, jo vietą aikštės viduryje tikriausiai užims Clarence'as Seedorfas, Arjenas Robbenas turėtų pakeisti Boudewijną Zendeną kairiajame krašte, o paskutiniu metu į rintinę pakviestam Paului Bosveltui teks asmeniškai prižiūrėti Pavelą Nedvedą.

Numanomos komandų sudėtys:

Olandija (4-3-3): Van der Sar; Heitinga, Cocu, Stam, Van Bronckhorst; Bosvelt, Seedorf, Davids; Van der Meyde, Van Nistelrooij, Robben.

Čekija (4-5-1): Cech; Grygera, Ujfaluši, Rozehnal, Jankulovski; Poborsky, Rosicky, Galasek, Nedved, Šmicer; Koller.

Rungtynių arbitras: M.Mejuto Gonzalez (Ispanija)
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos