Olandija draugiškame susitikime įveikė Meksiką © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį įvyko dvejos tarptautinės draugiškos rungtynės - antrosios sudėties rungtyniavusi Pasaulio čempionatui besiruošianti Olandijos rinktinė po dviejų įvarčių antrajame kėlinyje nugalėjo Meksiką, o Pietų Korėja be įvarčių baigė rungtynes prieš Norvegiją.

Praėjusį šeštadienį praktiškai stipriausios sudėties Olandijos rinktinė nugalėjo Kamerūną rezultatu 1-0, tad mače prieš Meksiką ekipos treneris Marco van Bastenas nusprendė išbandyti atsarginius žaidėjus. Nuobodokame pirmajame kėlinyje arčiausiai įvarčio buvo Wesley Sneijderis, kurio baudos smūgį iš 25 metrų atrėmė vartininkas Oswaldo Sanchezas, tačiau į priekį išsiveržė svečiai, kai po kampinio galva pasižymėjo vienintelis Meksikos puolėjas Jaredas Borgetti.

Visgi antrajame kėlinyje sužaidus aštuonias minutes olandų gynėjas Johnas Heitinga tokiomis pačiomis aplinkybėmis rezultatą išlygino, o 57 minutę jaunasis jo komandos draugas "Ajax" klube Ryanas Babelis persverė rezultatą Olandijos naudai ir padėjo iškovoti pergalę.

Kitame dienos mače olando Dicko Advocaato treniruojami taip pat ne pačios galingiausios sudėties rungtyniavę Pietų Korėjos futbolininkai atsargiose rungtynėse sužaidė lygiosiomis 0-0 su Norvegijos rinktine. Susitikime iniciatyvą turėjo į Pasaulio čempionatą nepatekę norvegai, tačiau abiejų ekipų išpuoliai dažniausiai baigdavosi nesėkmingais smūgiais iš toli.

Ketvirtadienio draugiškų mačų rezultatai

Norvegija 0 - 0 Pietų Korėja

Olandija 2 - 1 Meksika
18` [0 - 1] Jared Borgetti
53` [1 - 1] John Heitinga
57` [2 - 1] Ryan Babel