Olandijoje - triuškinančios "AZ" ir "Twente" pergalės © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaisti likę penkeri Olandijos „Eredivisie“ čempionato 10-ojo turo susitikimai. Triuškinančiai laimėjo „AZ“ ekipa, „Twente“ taip pat pasismagino su „NEC“, sunkią pergalę iškovojo „Feyenoord“, autsaideris „Sparta“ minimaliu rezultatu įveikė „Willem“, o „NAC“ ir „Groningen“ rungtynės baigėsi be įvarčių.

Rezultatyviausios rungtynės buvo užfiksuotos Alkamaaro mieste, kur vietos „AZ“ susitiko su „Utrecht“. Čia aikštės šeimininkai įsiveržė į priekį 23-iąją minutę, kai pasižymėjo Stijnas Schaarsas. Antrame kėlinyje svečiai buvo tiesiog sumindyti.

49-ąją minutę „Utrecht“ vartų sargą Michelį Vormą nuginklavo Gruzijos rinktinės puolėjas Šota Arveladzė. Po keturių minučių rezultatą padidino Davidas Mendesas da Silva, kuris 73-iąją minutę pridėjo ir antrąjį savo įvartį, o likus žaisti dviem minutėm „vinį“ į „Utrecht“ „karstą“ įkalė Timas de Cleras. Tiesa, 91-ąją minutę „Utrecht“ vis dėlto pelnė paguodos įvartį, kai į „AZ“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Jį realizavo Marc-Antoine Fortune`as.

Kitose rungtynėse Kerkradės „Roda“ susikovė su Roterdamo „Feyenoord“ ekipa. Kaip bebūtų keista, bet į priekį įsiveržė aikštės šeimininkai „Roda“ žaidėjai. 20-ąją minutę sirgalius ant kojų pakėlė taiklus Adilo Ramzi smūgis. Bet svečiai net negalvojo taip lengvai pasiduoti ir 39-ąją minutę rezultatą išlygino paskutinę transferų lango dieną ekipos gretas papildęs puolėjas iš Graikijos Angelos Charisteas. Įpusėjus antrajam kėlinukui „Feyenoord“ ekipai pergalę padovanojo Steino Huysegemso tikslus smūgis.

Absoliutus čempionato autsaideris Roterdamo „Sparta“, pasekė „Den Haag“ pavyzdžiu ir namuose minimaliu rezultatu įveikė „Willem“ vienuolikę iš Tilburgo. Nugalėtojų gretose 70-ąją minutę pasižymėjo Ivanas Cvetkovas.

Gražią pergalę iškovojo ir Enschedo „Twente“, kuris namuose sutraiškė Nijmegeno „NEC“. Aikštės šeimininkai visą reikalą išsprendė per pirmąsias 20 minučių, kai 10-ąją pasižymėjo Robas Wielaertas, 12-ąją – Otmanas Bakkalas, kuris po keturių minučių pridėjo ir antrąjį savo įvartį. Tašką rungtynėse padėjo „Twente“ atakų lyderis Blaise`as N‘Kufo.

Paskutinėse varžybose susikovė Bredos „NAC“ ir „Groningen“. Šiame mače žiūrovai įvarčių taip ir neišvydo: galutinis rezultatas 0-0.