Olandijos čempionato savaitės apžvalga (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šią savaitę buvo žaidžiamos Olandijos "Eredivisie" lygos XXXIII turo rungtynės.

Didelį žingsnį čempionų titulo link žengė Enschedės "Twente" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-0 įveikę Roterdamo "Feyenoord" vienuolikę.

Nugalėtojų gretose pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Blaise NKufo, o 68 minutę pergalę užtvirtino Miroslavo Stocho tikslus smūgis.

Nuo turnyrinės lentelės lyderių neatsilieka Amsterdamo "Ajax" ekipa namuose 4-0 sutriuškinusi Almelo "Heracles" klubą. Šeimininkams po du įvarčius pelnė Siemas de Jongas ir Marko Panteličius.

Į ketvirtąją vietą, kuri garantuoja vietą UEFA Europos lygos turnyre, pakilo Alkmaaro AZ futbolininkai išvykoje 3-0 nugalėję Tilburgo "Willem II" ekipą.

Paskutiniame XXXIV ture, kuriame ir spręsis čempionato nugalėtojai, "Twente" ekipa išvykoje susigrums su Bredos NAC komanda, o "Ajax" futbolininkų laukia išvyka į Neimegeną ir mačas su NEC vienuolike.