Olandijos čempionato savaitės apžvalga (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šią savaitę buvo žaidžiamos Olandijos "Eredivisie" lygos XXXIV turo rungtynės.

Kaip jau [link="http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=19171"]skelbėme[/link], čempionų titulą iškovojo Enschedės "Twente" futbolininkai paskutiniajame ture išvykoje rezultatu 2-0 įveikę Bredos NAC vienuolikę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Bryanas Ruizas ir Miroslavas Stochas.

Antrąją turnyrinės lentelės vietą užėmė ir kartu su "Twente" ekipa į UEFA Čempionų lygos turnyrą pateko Amsterdamo "Ajax" klubas išvykoje 4-1 sutriuškinęs Neimegeno NEC komandą.

Svečiams du įvarčius pelnė Luisas Suarezas, kuris su 35 tiksliais smūgiais tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.

Į UEFA Europos lygos varžybas prasimušė Eindhoveno PSV, Roterdamo "Feyenoord" bei Alkmaaro AZ klubai.

Dėl dar vietos vietos šiame turnyre susikaus 6 - 9 vietas galutinėje įskaitoje užėmusios ekipos.

Tuo tarpu "Waalwijk" futbolininkai jau atsisveikino su aukščiausiu Olandijos divizionu, o Tilburgo "Willem II" ir Roterdamo "Sparta" komandos dar turės pakovoti kvalifikacinėse varžybose dėl vietos kitų metų "Eredivisie" čempionate.