„Old Firm“ derbį laimėjusi „Celtic“ ekipa – per žingsnį nuo Škotijos čempionų titulo © Action Images via Reuters nuotr.

Glazgo „Celtic“ gali trečią kartą iš eilės tapti Škotijos čempionais.

Ankstyvą šeštadienį vykusiame „Old Firm“ derbyje „Celtic“ 2:1 palaužė Glazgo „Rangers“ ekipą.

Mattas O'Riley 35-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį. Netrukus svečių saugas Johnas Lundstramas įsimušė į savus vartus.

„Rangers“ ekipai gera žinia sekė po blogos. Cyrielas Dessersas 40-ąją minutę švelnino rezultatą, bet per pridėtą laiką tas pats Lundstramas už grubią pražangą buvo išvarytas iš aikštės.

„Rangers“ vartininkas Jackas Butlandas antrame kėlinyje dar atlaikė M. O'Riley 11 metrų baudinį. Tiesa, rezultatas išliko tas pats ir „Celtic“ atsidūrė per vieną tašką nuo Škotijos čempionų titulo.

• Na....

Celtic iš 4 tarpusavio rungtynių 3 laimėjo ir tik vieną sužaidė lygiom su rangers.Taigi tikrai pelnytai ima titula