"Osasuna" ir "Sevilla" Ispanijoje pasidalino po tašką © Eurofootball.lt
Trečiadienį Ispanijos čempionate sužaistos vienerios 14-ojo turo rungtynės. Pergalės išvykoje ir vėl iškovoti nesugebėjo Čempionų lygoje sėkmingai rungtyniaujanti "Sevilla", išvykoje sužaidusi tik lygiosiomis 1-1.

Pamplonos "%c00018" 1 - 1 "%c00107"
18' [1 - 0] Jaroslav Plasil
46' [1 - 1] Jesus Navas

31' Patxi Punal ("Osasuna") nerealizavo 11 m. baudinio

Šeimininkai į priekį įsiveržė sužaidus kiek daugiau nei trečdalį pirmojo kėlinio, kuomet Juanfranas įsiveržė į baudos aikštelę dešiniuoju kraštu ir perdavė kamuolį J.Plasilui, kuriam iš kelių metrų teliko pasiųsti jį į tinklą.

31-ąją minutę "Osasuna" turėjo puikią progą skirtumą padvigubinti, bet P.Punalas nesugebėjo realizuoti to paties Juanfrano uždirbto 11 metrų baudinio.

Atstatyti pusiausvyrą svečiams pavyko tuoj po didžiosios pertraukos - po keitimo aikštėje pasirodęs Duda puikiai perdavė kamuolį iš kairiojo krašto J.Navasui, kuris iš 8 metrų pasiuntė jį į ispano Ricardo ginamus vartus.

Per likusį laiką ir viena, ir kita vienuolikė turėjo keletą progų pasižymėti, tačiau jų neišnaudojo ir turėjo tenkintis lygiosiomis, neleidusiomis smarkiai pagerinti kuklių pozicijų turnyrinėje lentelėje.