"Osasuna" pergalė prieš "Real" leido jiems išlikti lygoje © Eurofootball.lt
Sekmadienio vakarą šešeriomis rungtynėmis baigėsi 2008-2009 metų Ispanijos pirmenybių sezonas.

Į žūtbūtinį mūšį stojo Pamplonos "Osasuna" klubas, kuriam norint nepriklausyti nuo kitų komandų malonės, jog išliktų lygoje, tereikėjo iškovoti pergalę namuose prieš Madrido "Real".

Vis dėlto rungtynės kur kas sėkmingiau prasidėjo svečiams, mat 11 minutę Gonzalo Higuainas suklaidino "Osasuna" gynėją bei įsiveržęs kairiuoju kraštu į baudos aikštelę tiksliu smūgiu pelnė įvartį.

"Osasuna" nesutriko ir jau po keturių minučių rezultatas tapo lygus. Smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo saugas Jaroslavas Plasilas.

Iki pirmo kėlinio pabaigos rezultatas nepakito. 56 minutę "Real" reikalai pablogėjo, mat už paskutinės vilties pražangą šalia baudos aikštelės, raudoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Michelis Salgado.

Po kelių minučių, stadione susirinkusių žiūrovų džiaugsmuim "Osasuna" jau buvo priekyje - puikiu smūgiu pasižymėjo Juanfranas.

"Osasuna" dar turėjo ne vieną puikią progą pasižymėti, tačiau svarbiausia jiems buvo išsaugoti šį rezultatą. Tai jiems padaryti ir pavyko. Na, o rungtynes svečiai užabigė vos devyniese, mat iš aikštės taip pat buvo išvarytas Klaasas Janas Huntelaaras.

Savo 'kailį' išgelbėjo Chichono "Sporting" komanda, kuri mače namuose 2-1 įveikė "Recreativo". Tuo tarpu į žemesnę lygą krente šie trys klubai - Sevilijos "Real Betis", kuriam neužteko lygiųjų su "Valladolid", "Numancia" bei "Recreativo".

Pamplonos "Osasuna" 2 - 1 Madrido "Real"
11' [0 - 1] Gonzalo Higuain
15' [1 - 1] Jaroslav Plasil
59' [2 - 1] Juanfran

56' iš aikštės pašalintas Michel Salgado ("Real")
90' iš aikštės pašalintas Klaas Jan Huntelaar ("Real")

Santandero "Racing" 1 - 1 Madrido "Getafe"
15' [1 - 0] Toni Antonio Segura Del Moral
38' [1 - 1] Esteban Granero

Chichono "Sporting" 2 - 1 "Recreativo"
23' [0 - 1] Ersen Martin
58' [1 - 1] David Barral
67' [2 - 1] Luis Moran

Sevilijos "Real Betis" 1 - 1 "Valladolid"
45' [0 - 1]
49' [1 - 1] Ricardo Oliveira

"Numancia" 0 - 2 "Sevilla"
88' [0 - 1] Emiliano Daniel Armenteros
90' [0 - 2] Juan Carlos Moreno (į savus vartus)

Barselonos "Espanyol" 3 - 0 "Malaga"
7' [1 - 0] Raul Tamudo
45' [2 - 0] Raul Tamudo
57' [3 - 0] Raul Tamudo (iš 11 metrų baudinio)

56' iš aikštės pašalintas Robson Weligton ("Malaga")