"Osasuna" rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš "Valladolid" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Vėlyvą penktadienio vakarą Ispanijos "Primera" čempionate prasidėjo XIV-asis turas, kuriame sužaistos vienerios rungtynės.

Valjadolide susitiko vietos "Real" prieš Pamplonos "Osasuna". Svečiams dvikovos pabaigoje pavyko išplėšti minimalią pergalę rezultatu 0-1

Pirmajame kėlinyje neryškią iniciatyvą turėjo šeimininkai, tačiau tuo nepasinaudojo. Varžovai taip pat ne kartą pabandė nuginkluoti priešininkų vartininką.

Vis dėlto, antrojo kėlinio pabaigoje "Osasuna" futbolininkams pavyko pelnyti pergalingą įvartį, kurio autoriumi 84-ąją minutę tapo Oieras Sanjurjo.

Pamplonos ekipa po šios pergalės į savo sąskaita įsirašė tris taškus ir pakilo į 15-ąją vietą, o tuo tarpu "Valladolid" vienuolikė tenkinasi 17-ąja.