Oyewusi įvartis išplėšė „Žalgiriui“ pergalę prieš lyderius © E. Žaldario nuotr.

15-ojo „Optibet A lygos“ turo kulminacija įvyko sostinėje, kur šalies čempionas susigrūmė su iki šiol pirmaujančiu „Panevėžiu“.

Po klampaus pirmojo kėlinio komandos pasižymėjo antroje dvikovos pusėje, o pergalingą įvartį žalgiriečiai pelnė tiksint paskutinei pridėto laiko minutei – rungtynės baigėsi rezultatu 2:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje, kuris buvo itin klampus abiem pusėms, komandos turėjo po vieną gerą progą pasižymėti: pačioje dvikovos pradžioje Marko Miličkovičius standartinės padėties metu smūgiavo į gyvatvorę, kamuolys gana patogiai atšoko Mathiasui Oyewusiui, tačiau futbolininkas į vartus nepataikė, tuo tarpu kitoje barikadų pusėje, kiek vėliau, puikų perdavimą atliko Jeffrey Sarpongas, o kamuolio sulaukęs Ariagneris Smithas galimybe pelnyti įvartį nepasinaudojo.

Antroji mačo pusė sėkmingai prasidėjo vilniečiams – po gero Mathiaso Oyewusi perdavimo dvikovą ore laimėjęs Marko Miličkovičius kamuolį galva nukreipė į vartų tinklą.

60-ąją minutę kamuolio iš M. Oyewusi baudos aikštelėje sulaukė Leonardo Vaca, pastarojo atliktas smūgis buvo blokuotas. Tas pats futbolininkas vos po kelių epizodų smūgiavo ore esantį kamuolį, bet šūvis  taiklus nebuvo.

75-ąją minutę įvartis krito ir į „Žalgirio“ vartus, jo autoriumi tapo Sebastianas Rinconas, o rezultatyvų perdavimą įsirašė A. Smithas.

Jau per pridėtą teisėjo laiką kamuolio iš J. Sarpongo laukė Artemas Ščedras, visgi, pastarasis už kamuolio neužsikabino. Sekančia minutę Jurijus Kendyšas kamuolį perdavė Ovidijui Verbickui, futbolininko smūgis problemų Vytautui Černiauskui nesukėlė.

Visgi, vilniečių šturmas susitikimo pabaigoje pasiteisino – po gero Mario Paveličiaus perdavimo pergalingą įvartį galva pelnė Mathiasas Oyewusi.

Po 15-ojo turo finišo Vilniaus „Žalgiris“ su 32 taškais priartėjo prie lygos lyderių bei žengia trečias, tuo tarpu „Panevėžys“, kuris įsirašė pirmąjį sezono pralaimėjimą, su 34 taškais išlieka pirmas, tačiau tiek šiauliečiai, tiek vilniečiai jiems kvėpuoja į nugarą.