P. Scholesas: "Man United" gali pakartoti pernykštį "Liverpool" žygį link titulo

„Manchester United“ legenda Paulas Scholesas tiki, kad jo buvęs klubas yra pajėgus antrojoje sezono pusėje įsitraukti į kovą dėl „Premier“ lygos taurės.

Po permainingo starto vadovaujant naujajam treneriui Louisui van Gaalui „raudonieji velniai“ dabar rikiuojasi trečiojoje turnyrinės lentelės vietoje, kuri garantuoja žaidimą UEFA Čempionų lygoje. Vis dėlto, ekipa nuo lyderio Londono „Chelsea“ atsilieka 10 taškų, o nuo „Manchester City“ – septyniais.

„Jeigu „United“ laimės ateinančius du mačus [išvykoje prieš „Tottenham“ ir „Stoke City“], nebūsiu nustebintas tokio paties žygio, kokį pernai įvykdė „Liverpool“ – puikios, ilgos serijos bei spaudimo lyderiams,“ – buvęs saugas pasakojo Daily Mirror.

„Tuomet, kai prasidės Čempionų lyga, „United“ turės laisvų savaičių ir galės pasinaudoti šiuo pranašumu.“

Scholesą vakar dienos rungtynėse prieš „Newcastle“ taip pat sužavėjo saugo pozicijoje rungtyniavęs Wayne‘as Rooney. Anglas pelnė du įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Wayne‘as pademonstravo aukščiausią klasę,“ – pridėjo „Man Utd“ legenda. „Vis dar manau, kad jis yra vienas geriausių vidurio puolėjų. Tuo pačiu jis gali rungtyniauti ir šiek tiek atsitraukęs.“

„Išbėgimas iš aikštės vidurio į pozicijas, kuriose pelnomi įvarčiai, yra menas. Vis dėlto, tuomet dar reikia ataką ir užbaigti, tačiau Wayne‘ui tai pavyko. Jis buvo nepakartojamas visą dieną.“

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...