Paaiškėjo visi Čempionų lygos aštuntfinalio dalyviai © Eurofootball.lt
Trečiadienį Europos stadionuose sužaistos aštuonerios paskutinės UEFA Čempionų lygos grupės turnyro rungtynės, po kurių galutinai paaiškėjo visi aštuntfinalio dalyviai - paskutinius kelialapius į kitą etapą gavo "Liverpool", "Monaco", "Real" ir "Bayer".

Dienos rungtynėmis galima vadinti mačą Liverpulyje, kur vietos klubas, po pirmo kėlinio turėjęs vieno įvarčio deficitą prieš "Olympiacos", per antrą sugebėjo įmušti kelialapui į atkrintamąsias varžybas reikalingus tris įvarčius. Kitame grupės susitikime gėdingą pralaimėjimą patyrė paskutinėje vietoje likęs "Deportivo", net 0-5 namuose nusileidęs į aštuntfinalį žengusiam "Monaco".

Iš B grupės į kitą etapą pateko "Real" ir "Bayer": karališkasis klubas išvykoje sutriuškino vilčių jau nebeturėjusią "Roma" ekipą, o Vokietijos komanda po sėkmingai sužaisto antro kėlinio įveikė "Dinamo", kuris surinkęs 10 taškų liko trečias ir toliau rungtyniaus UEFA taurėje.

C grupėje kova vyko tik dėl trečiosios vietos, leidžiančios dalyvauti UEFA taurės turnyre. Kadangi vietas jau užsitikrinę "Juventus" ir "Bayern" klubai išvykose sužaidė lygiosiomis su "Maccabi" ir "Ajax", trečią vietą dėl geresnio tarpusavio rungtyniu skirtumo iškovojo pastaroji komanda.

Nedaug intrigos buvo D grupėje - ten buvo neaišku kas užims pirmąją vietą, tačiau to nesistengė padaryti "Man Utd", kuris žaisdamas su antros sudėties ekipa turėjo pripažinti "Fenerbahce" pranašumą. "Het-triką" šiose rungtynėse atliko turkas Tuncay Sanli, ir tai turbūt buvo geriausios jo karjeros rungtynės. Taigi pirmoji pozicija grupėje atiteko Prancūzijos čempionui "Lyon", savo aikštėje nepalikusiam jokių vilčių "Sparta" klubui.

Turnyrinė lentelė

Rezultatai

A grupė
"%c00045" 3 - 1 "%c00131"
27' [0 - 1] Rivaldo
47' [1 - 1] Florent Sinama-Pongolle
80' [2 - 1] Neil Mellor
86' [3 - 1] Steven Gerrard

"%c00089" 0 - 5 "%c00036"
22' [0 - 1] Ernesto Chevanton
37' [0 - 2] Gael Givet
39' [0 - 3] Javier Saviola
55' [0 - 4] Maicon
76' [0 - 5] Emmanuel Adebayor

B grupė

"%c00008" 3 - 0 "%c00137"
51' [1 - 0] Juan
77' [2 - 0] Andrey Voronin
86' [3 - 0] Marko Babic

"%c00028" 0 - 3 "%c00003"
9' [0 - 1] Ronaldo
60' [0 - 2] Luis Figo (11m.)
83' [0 - 3] Luis Figo

C grupė

"%c00138" 2 - 2 "%c00001"
9' [0 - 1] Roy Makaay
38' [1 - 1] Tomas Galasek
64' [2 - 1] Nicolae Mitea
78' [2 - 2] Michael Ballack

"%c00218" 1 - 1 "%c00038"
29' [1 - 0] Barukh Dego (11m.)
71' [1 - 1] Alessandro Del Piero

"%c00148" 3 - 0 "%c00040"
47' [1 - 0] Tuncay Sanli
62' [2 - 0] Tuncay Sanli
90+1' [3 - 0] Tuncay Sanli

"%c00055" 5 - 0 "%c00136"
7' [1 - 0] Michael Essien
19' [2 - 0] Nilmar
51' [3 - 0] Nilmar
83' [4 - 0] Sylvain Idangar
90+1' [5 - 0] Bryan Bergougnoux