Pandemijos rezultatas – pasiruošimas A lygos atnaujinimui be kontrolinių rungtynių © fkriteriai.lt nuotr.

Pasaulį užklupęs koronavirusas ne tik kad sutrumpino 2020-ųjų A lygos sezoną, tačiau iš trenerių atėmė bet kokią galimybę prieš atsinaujinant čempionatui sužaisti nors vienas kontrolines rungtynes. Vienintelė išeitis komandoms – pasitikrinti žaidžiant tarpusavyje.

„Dvejas tokias rungtynes jau sužaidėme, šeštadienį sužaisime trečiąsias. Jau esu minėjęs, kad tai nėra nuostabiausias dalykas pasaulyje, tačiau stiprinant susižaidimą – kur kas geriau negu nieko. Kitas dalykas, liūdėtume, jei šioje situacijoje būtumėm išskirtiniai. Dabar visų komandų pozicijos vienodos“, – kalbėjo „Riterių“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas.

„Riteriai“ nuo praėjusios savaitės didino krūvius, kad gegužės 30-ajai būtų pasiekta kiek įmanoma geresnė sportinė forma. Ar tai realu nežaidžiant kontrolinių rungtynių?

„Nemanau, kad yra prasmė spėlioti. Neabejoju, kad rungtynėse su „Žalgiriu“ pagrindinis variklis bus ne mūsų ar jų pasiruošimas, o didžiulis noras ir motyvacija. Parodykite jūs man nors vieną žaidėją, kuris nelaukia sugrįžimo. Nėra tokių. Be abejo, mes visi iki vieno norėtumėm sužaisti ir kontrolines rungtynes, bet reikia suprasti, kad tai priklauso ne nuo mūsų“, – situaciją komentavo Mindaugas Grigaravičius.

„Pagrindinis dalykas, kurį dabar treneriai akcentuoja yra draugystės su kamuoliu atnaujinimas. Karantino metu daug lakstėme, tačiau bėgiojimas miške ir bandymas regzti komandinį žaidimą yra skirtingi dalykai. Kiekvieną dieną tas ryšys po truputį stiprėja, bet… kontrolinės rungtynės tam ir yra sugalvotos, kad procesas vyktų greičiau. Kaip atrodysime rungtynėse su „Žalgiriu“? Gerai“, – šmaikštavo vyriausias komandos žaidėjas Valdemaras Borovskis.

Kol LFF stadione nesibaigė dangos keitimo darbai, „Riteriai“ treniruojasi „Fanų“ stadione, „Žalgiris“ – „Senvagės“. Tai reiškia, kad abiem komandoms dar gali prireikti laiko adaptacijai išbandant atnaujintą aikštę.

„Tai yra dar vienas dalykas, kuriam mes negalime padaryti jokios įtakos. Ir nemanau, kad šį klausimą vertėtų kelti. Verčiau galvoti, kaip gerai žaisti. Būtent į tai ir koncentruojamės“, – sakė M. Čepas.

Priminsime, kad A lygos čempionatas priešpaskutinę pavasario dieną bus atnaujintas „Žalgirio“ – „Riterių“ rungtynėmis.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos