„Panevėžys“ vos nepridarė nemalonumų „Sūduvai“ © JumpStory nuotr.

Šįvakar FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionato 13-ojo turo rungtynes išvykoje žaidė su šalies čempione Marijampolės „Sūduvos“ komanda. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo minimaliu skirtumu 0:1 (0:1).

Rungtynes abi ekipos pradėjo gana aktyviai. Svečiai pirmosiomis minutėmis vis drąsiau stengėsi rengti pavojingas atakas prie marijampoliečių vartų. Puikią progą pasižymėti Panevėžio ekipa turėjo 12-ąją minutę, tačiau Ernesto Veliulio pavojingą perdavimą nutraukė gynėjas. Tačiau jau kitoje atakoje Lietuvos čempionams pavyko pasižymėti – Thomas Salamonas iš patogios situacijos nuginklavo Rafaelį Broetto – 1:0.

Po įvarčio „Sūduvos“ futbolininkai perėmė rungtynių kontrolę ir dažnai keldavo išpuolius prie svečių vartų. Tuo tarpu panevėžiečiai savo žaidimą grindė trumpomis greitomis atakomis.

21-ą minutę Tautvydas Eliošius surengė ganėtinai pavojingą kontraataką, tačiau Marijampolės žaidėjams pavyko apsiginti.

Labai grėsminga situacija prie „Panevėžio“ vartų kilo 26-ą minutę, kai tas pats Th. Salamonas galingu smūgiu sudrebino virpstą. Legionierius toliau terorizavo svečių gynybą, po kelių minučių atlikęs dar vieną pavojingą smūgį, tačiau panevėžiečių gynyba neklydo. Pirmoji rungtynių dalis fiksavo minimalų šeimininkų pranašumą (1:0).

Ir antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje liko panašus – „Sūduva“ dominavo, o panevėžiečiai stengėsi rengti grėsmingas kontraatakas.

Puikią galimybę padvigubinti persvarą šeimininkai turėjo 60-ą minutę, kai Giedrius Matulevičius smūgiavo iš pakankamai arti, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai šalia „Panevėžio“ ekipos vartų.

Svečiai stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau daug erdvės puolime gavę Marijampolės futbolininkai vis labiau kėlė grėsmę panevėžiečių vartams.

Rungtynių pabaigoje puikaus šanso neišnaudojo Jorge Elias – svečių puolėjas iš pakankamai arti stengėsi atakuoti vartus, bet paskutinę akimirką „Sūduva“ išsigelbėjo. Paskutinę rimtą progą Panevėžio futbolininkai turėjo per pridėtą laiką baudos smūgiu iš baudos aikštelės prieigų, tačiau jos išnaudoti nepavyko – „Sūduva“ švenčia sunkią pergalę rezultatu 1:0