Pasaulio čempionai ispanai gėdingai sutriuškinti Portugalijoje (5 VIDEO) © Eurofootball.lt
Pasaulio čempionė Ispanija gavo skaudų antausį draugiškame mače net 0-4 nusileisdama Portugalijai.

Dar 36 minutę Cristiano Ronaldo pasityčiojo iš ispanų gynėjų ir suklaidinęs juos pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau netrukus sunkiai tvardėsi iš pykčio, mat kamuoliui dar nekirtus linijos jį galva palietė Nani ir teisėjas užfiksavo nuošalę.

Tačiau jau 45 minutę po to paties C.Ronaldo smūgio, kuri atmušė vartininkas Ikeras Casillasas, patogioje situacijoje atsidūręs Carlosas Martinsas išvedė portugalus į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje Helderis Postiga padvigubino pranašumą pasižymėdamas kulniuku po gretos atakos, o 68 minutę jis pradėjo varžovų triuškinimą - puolėjas nuginklavo Casillasą iš 11 metrų.

Tačiau tai nebuvo pabaiga - 90 minutę ketvirtą įvartį įmušė Hugo Almeida.

Verta pažymėti, kad būtent su ispanais kovo pabaigoje Europos čempionato atrankos turnyre susitiks Lietuvos futbolininkai.