Pasaulio čempionatas: Kroatija – Belgija (tiesiogiai) (0:0 po 1 kėl.) © Reuters nuotr.

„Ahmed bin Ali“ stadione 17 val. susitiks dvi rinktinės, kurios praeitame pasaulio čempionate buvo tarp keturių stipriausių.

F grupės lyderiai kroatai susitiks su Belgija, kuri bandys išsigelbėti ir patekti į aštuntfinalį.

Kroatijos sąskaitoje – 4 taškai po lygiųjų su Maroku (0:0) ir pergalės prieš Kanadą (4:1).

Belgijos rinktinė savo vienintelius 3 taškus iškovojo 1:0 įveikdami Kanados rinktinę.

Tiesioginė rungtynių transliacija – per lrt.lt ir LRT.

Rungtynių eiga:

Pirmąjį kėlinį Belgija pradėjo pavojingai su Yannicko Carrasco proga. Vėliau Kevinas De Bruyne atliko tikslų rezultatyvų perdavimą į pavojingą poziciją Driesui Mertensui, tačiau puolėjo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

15-ąją minutę buvo skirtas 11 m baudinys į Belgijos vartus. Tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota minimali nuošalė Dejanui Lovrenui.