Pasaulio čempionato atrankoje - favoritų pergalės © Eurofootball.lt
Trečiadienį sužaistos septynerios 2010 metų pasaulio čempionato atrankos turnyro Europos zonos rungtynės.

Lengvą pergalę, kuri leido užsitikrinti kelialapį į Pasaulio čempionato finalinį etapą, iškovojo Anglijos rinktinė. Namuose pastarieji net 6-0 sutriuškino Andoros futbolininkus.

Jau per pirmąsias minutes šeimininkai įrodė savo pranašumą - 4 minutę po Gleno Johnsono perdavimo pasižymėjo Wayne'as Rooney. 29 minutę po Theo Walcotto perdavimo pasižymėjo ir Frankas Lampardas.

Besibaigiant pirmam kėliniui Anglijos rinktinei dar vieną įvartį pelnė puolėjas W.Rooney. Šeimininkai visą laiką mačo kontrolę turėjo savo rankose.

Pranašumą dar labiau padidinti jiems pavyko 73 bei 75 minutėmis, kai du įvarčius paeiliui pelnė puolėjas Jermaine'as Defoe. Paskutinį tašką rungtynėse padėjo Peteris Crouchas, kuris pasižymėjo 80 mačo minutę.

Septintąją pergalę iš eilės atrankos cikle iškovojo kelialapį į Pasaulio čempionatą jau kiek anksčiau užsitikrinusi Olandija, kuri namuose 2-0 įveikė Norvegiją. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Andre Ooijeris bei Arjenas Robbenas.

Vienas mačas buvo sužaistas ir sepintojoje grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuvos nacionalinė rinktinė. Serbai išvykoje 2-0 įveikė Farerų salų rinktinę.

1 grupė:

Švedija 4 - 0 Malta
22' [1 - 0] Kim Källström
52' [2 - 0] Daniel Majstorovic
56' [3 - 0] Zlatan Ibrahimovic
58' [4 - 0] Marcus Berg

4 grupė:

Suomija 0 - 3 Rusija
23' [0 - 1] Alexandr Kerzhakov
53' [0 - 2] Alexandr Kerzhakov
71' [0 - 3] Konstantin Zyrianov

6 grupė:

Ukraina 2 - 1 Kazachstanas
19' [0 - 1] Tanat Nuserbaev
33' [1 - 1] Sergei Nazarenko
48' [2 - 1] Sergei Nazarenko

Anglija 6 - 0 Andora
4' [1 - 0] Wayne Rooney
29' [2 - 0] Frank Lampard
39' [3 - 0] Wayne Rooney
73' [4 - 0] Jermaine Defoe
75' [5 - 0] Jermaine Defoe
80' [6 - 0] Peter Crouch

7 grupė:

Farerų Salos 0 - 2 Serbija
44' [0 - 1] Milan Jovanovic
62' [0 - 2] Neven Subotic

9 grupė:

Makedonija 2 - 0 Islandija
10' [1 - 0] Aco Stojkov
85' [2 - 0] Filip Ivanovski

Olandija 2 - 0 Norvegija
33' [1 - 0] Andre Ooijer
51' [2 - 0] Arjen Robben