Pasaulio čempionato atrankoje – pergalingas Argentinos ir Urugvajaus startas © „Reuters“ nuotr.

Už Atlanto šiąnakt startavo atranka į 2022 metų pasaulio čempionatą Katare. 10 komandų kaunasi dėl penkių bilietų į planetos pirmenybes.

Pergalingai atranką pradėjo Lionelio Messi atstovaujama Argentina, minimaliu skirtumu 1:0 palaužusi Ekvadorą.

13-ąją minutę pergalingą įvartį nuo 11 metrų žymos įmušė Lionelis Messi.

Kitose rungtynėse, kuriose Urugvajus susigrūmė su Čile, užfiksuota paskutinių minučių drama.

39-ąją minutę Luisas Suarezas nuo 11 m žymos išvedė urugvajiečius į priekį, tačiau rezultatą 54-ąją minutę išlygino Alexis Sanchezas.

Urugvajiečiai pergalę 2:1 išplėšė 93-ąją minutę, kai pasižymėjo Maxi Gomezas. Tiesa, po rungtynių kilo nemažai diskusijų, nes kelios minutės prieš pergalingą įvartį Čilė prašė 11 m baudinio, kurį peržiūrėjo ir VAR komanda.

Paskutinė dvikova baigėsi rezultatyviomis Paragvajaus ir Peru lygiosiomis – 2:2.