Pasaulio čempionatui besiruošiančioms rinktinėms sekasi skirtingai (5 VIDEO) © Eurofootball.lt
Savaitgalį futbolo stadionuose vyko daugybė kontrolinių rungtynių, kuriose jėgas išmėgino rinktinės, kovosiančios pasaulio čempionate Pietų Afrikoje.

Kaip jau skelbėme, Olandija net 6-1 sutriuškino Vengriją. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Arjenas Robbenas, po kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Robinas van Persie, Wesley Sneijderis, Markas van Bommelis ir Eljero Elia.

Įdomu tai, kad vengrai pasižymėjo pirmieji - 6 minutę Maarteną Stekelenburgą nuginklavo Eindhoveno PSV krašto saugas Balazsas Dzsudzsakas.

Mūsų kaimynai latviai Anglijos Milton Keinso mieste vykusiame susitikime tik minimaliu rezultatu 1-0 nusileido Ganos futbolininkams. Vienintelį mačo įvartį 88 minutę pelnė Quincy Owusu-Abeyie.

Dvikova tarp Italijos ir Šveicarijos baigėsi lygiosiomis 1-1.