Pasiekęs tikslą, R. Moreno dėkojo pirmtakui

Ispanijos rinktinė antradienio vakarą užsitikrino vietą kitų metų Europos čempionate, nors per dvigubą išvyką į Skandinaviją pergalės neiškovojo.

Šeštadienį ispanai Osle 1:1 sužaidė su norvegais, o antradienį Stokholme - tokiu pačiu rezultatu su švedais.

"Rezultatas toks pats, tik vieną dieną jis atrodė lyg pralaimėjimas, o kitą - lyg pergalė. Esu patenkintas komandos žaidimu ir futbolininkais. Turėjome progų įmušti daugiau, bet jomis nepasinaudojome. Svarbiausia, kad užsitikrinome kelialapį į Europos čempionatą", - teigė treneris Robertas Moreno.

Šį pasiekimą R. Moreno skyrė buvusiam Ispanijos rinktinės treneriui Luisui Enrique. Pastarasis paliko šį postą dėl sunkios dukters ligos, kuri mirė rugsėjo mėnesį. R. Moreno "La Furia Roja" treneriu tapo birželį.

"Norime savo džiaugsmu pasidalinti su L. Enrique ir jo šeima. Jo įdirbis su komanda padėjo mums tapti stipresniais ir dėl to esame jam dėkingi. Taip pat dėkoju Ispanijos futbolo federacijai už man suteiktą galimybę. Galėjome tikslą pasiekti jau Norvegijoje, bet sužaidėme lygiosiomis ir teko sunkiai dirbti per rungtynes su švedais. Bet džiugu, kad patekome į EURO 2020 anksčiau, nei baigiasi atrankos turnyras", - kalbėjo R. Moreno.

Ir nors Ispanija pateko į Europos pirmenybes likus 2 turams iki atrankos varžybų pabaigos, rinktinė sulaukė kritikos, kad per šį langą nepavyko laimėti nei Osle, nei Stokholme.

"Tai yra futbolas. Akivaizdu, kad jei nelaimime kiekvienų rungtynių, žmonės pradeda kalbėti, kad nežaidžiame savo lygiu ir nesame tarp stipriausių komandų. Manau, kad tai logiška. Tikrai turime kur patobulėti", - teigė saugas Rodri.

Atrankos F grupėje ispanams liko dvejos nieko nelemiančios rungtynės lapkritį namie su Maltos ir Rumunijos rinktinėmis

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos