„Barcelona“ turi pirmą vasaros naujoką savo kišenėje.
Žurnalistas Fabrizio Romano skelbia, kad Katalonijos klubas pasiekė susitarimą su „Newcastle United“ dėl Anthony Gordono įsigijimo.
„Barcelona“ Anglijos klubui paklos 70 milijonų eurų, neskaitant bonusų.
Praeitame sezone A. Gordonas labiausiai išsiskyrė Čempionų lygoje, kur įmušė 10 įvarčių bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Jo statistika „Premier“ lygoje buvo prastesnė – 6 įvarčiai bei 2 rez. perdavimai.
25-erių anglu aktyviai domėjosi ir Miuncheno „Bayern“ klubas.
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) May 27, 2026
€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️ pic.twitter.com/TM1AORaeqz
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Siek tiek gaila kaip newcastlo fanui. Nors ir sezonas tiek komandiskai tiek individualiai nebuvo nusisekes, bet Gordonas sukdavo ir astrindavo zaidima. Gynyboj irgi netinginiaudavo ir dirbdavo. Zinoma, isimine viena bereiksme raudona , kuri buvo nepamatuota ir visai nereikalinga del karstakosiskumo. Tikiu, kad prie geresnes komandos ir pajegesniu individualiai komandzioku, suzibes dar labiau. Sekmes jam.
O uz Rashforda Barca nesukrapsto 30 mln. Tikiuosi United nenuleis kainos uz ji ir neduos vel nuomai :)
Labai labai seniai barselonoj zaide anglas su normalia sutartim o ne nuoma
Ar galit man paaiškint kai reikia butinai vidurio puoleja pasiema krašto wingeri uz 70mln i Raphinos pozicija?😂 ar kazka praleidau Raphina išeina?
klausimas, ar pavyks uzregistruoti.
Labai labai seniai barselonoj zaide anglas su normalia sutartim o ne nuoma
Ar galit man paaiškint kai reikia butinai vidurio puoleja pasiema krašto wingeri uz 70mln i Raphinos pozicija?😂 ar kazka praleidau Raphina išeina?
klausimas, ar pavyks uzregistruoti.
Susigadins vaikis karjerą ir reputaciją atėjęs į aferistų klubą.
O uz Rashforda Barca nesukrapsto 30 mln. Tikiuosi United nenuleis kainos uz ji ir neduos vel nuomai :)
Siek tiek gaila kaip newcastlo fanui. Nors ir sezonas tiek komandiskai tiek individualiai nebuvo nusisekes, bet Gordonas sukdavo ir astrindavo zaidima. Gynyboj irgi netinginiaudavo ir dirbdavo. Zinoma, isimine viena bereiksme raudona , kuri buvo nepamatuota ir visai nereikalinga del karstakosiskumo. Tikiu, kad prie geresnes komandos ir pajegesniu individualiai komandzioku, suzibes dar labiau. Sekmes jam.
O uz Rashforda Barca nesukrapsto 30 mln. Tikiuosi United nenuleis kainos uz ji ir neduos vel nuomai :)
Susigadins vaikis karjerą ir reputaciją atėjęs į aferistų klubą.
klausimas, ar pavyks uzregistruoti.
Ar galit man paaiškint kai reikia butinai vidurio puoleja pasiema krašto wingeri uz 70mln i Raphinos pozicija?😂 ar kazka praleidau Raphina išeina?
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą