PČ atranka: anglai nesugebėjo įveikti vengrų, C. Ronaldo pelnė „hat-tricką“ į Liuksemburgo vartus © „Reuters“ nuotr.

Antradienį tęsėsi 2022 FIFA pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos kovos.

Taškus namuose prarado Anglijos rinktinė, kuri tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su vengrais.

Vengrai šiame mače pirmavo po to, kai 11 metrų baudinį 24-ąją minutę realizavo Rolandas Sallai.

Rezultatą 37-ąją minutę išlygino Johnas Stonesas.

Antrajame kėlinyje komandoms įvarčių pasiekti nebepavyko ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias.

Kitose rungtynėse lengvą pergalę iškovojo portugalai, namuose net 5:0 sutriuškinę Liuksemburgo futbolininkus.

Tris įvarčius, du iš jų nuo 11 metrų žymos, nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo, po sykį pasižymėjo Bruno Fernandesas ir Joao Palhinha.

• Ponas Penaldo!

Gerai pasake vienas vartininkas, kad jie visiskai nesiskiria, ir jis ir CR7 laukia kamuolio baudos aikstelei👌

• 0
  • Hateriukam

Cry me a river 😀 jau 10 metai nesilaujiate stebinti savo "atmaskem".

• +1
  • Llaurynas

Sveikinimai Danijai su WC

• +5
  • Jop
    1

Kas liečia Cr tai manau jėgu jam netrūksta, todėl ir žaidžia, o be to manau tikrai stengiasi labiau susižaisti visa rinktinė ir kaip galima labiau pasituošti WC. Nes kas liečia rekordus, tai jau pamušė ir vargu ar kas sugebės iki ju bent arti prisiartinti.

Pats tiki ką parašiai?

• 0
  • Nezinau kaip jum

Manau jis nusipelne gero skreplio i ta savo botoksine rozha gal tada pajaus gedos jausma. Kitas rungtynes isvis tegul losia su Lietuvos U-21.

• +2
  • Va mokykitės iš Ronaldo atvažiavo išgelbėti Portugalų prieš pasaulio elitą Katarą ir Liuksemburgą be jo ten Portugalai būtų buvę sutriuškinti, o dabar Ronaldo ir poilsio užsitarnavo galės per ateinančias rungtynes prieš Leicesteri, Atalanta, Tottenhama, Liverpooli, City pailsėti aikštėje, baudos aikštelėje stovyklą su palapine įsirengti ir laukti kol ant lėkštutės padės perdavimą, ten vistiek nesvarbūs mačai jokios įtakos neturintis su kažkokias nežinomais aržovais, tai stengtis nėra ko ir galės energija pataupyti.

• +2
  • Gerard

Ronaldo vienas geriausių visų laikų, sumušęs krūvas rekordų, bet tas ir pradeda užknisti. Tokiame amžiuje žaisti pilnas rungtynes prieš nykštukus, ne kas kita kaip pigus rekordų vaikymasis.

• +9
  • Gerard

Kokius dar nykštukus? Pirmavo 3:0 Portugalai po 1 kėlinio po Ronaldo 2 nepakartojamų solo pendeliu ir jį vistiek laikė aikštėje, tai tu pats pagalvok, ar treneris laikytų tokį žaidėją 2 kėlinyje prieš kažkokius nykštukus? Aišku ne, juk Portugalai bijo pasaulio elito Liuksemburgo ir 3:0 jokių garantijų neduoda visa laimė paliko Ronaldo 2 kėlinyje kitaip baisu net pagalvoti kaip apsigėdine būtų Portugalai.