PČ atranka: C. Ronaldo įmušė fantastišką įvartį, belgai sutraiškė Gibraltarą, o prancūzai sutriuškino olandus (VIDEO)

Ketvirtadienį Europos zonoje startavo 2018 metų pasaulio čempionato atrankos kovos.

Nemažai dėmesio sulaukė Prancūzijos ir Nyderlandų tarpusavio rungtynės, tačiau jos neatnešė įnirtingos kovos - prancūzai rezultatu 4-0 sutriuškino olandus.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Antoine'as Griezmannas, o antrajame kėlinyje savo žodį tarė Kylianas Mbappe ir du kartus pasižymėjęs Thomas Lemaras.

Kitose rungtynėse Ispanijoje dėl diskvalifikacijos rungtyniauti negalintis Cristiano Ronaldo siautėjo su rinktine prieš Farerų salas. Madrido "Real" žvaigždė pasiekė tris įvarčius ir padėjo pasiekti portugalams pergalę rezultatu 5-1.

3-ąją minutę geriausias planetos futbolininkas pelnė įspūdingą įvartį - pasižymėjo "žirklutėmis". Be to, C. Ronaldo po "hat-tricko" pralenkė legendinį Pele rezultatyviausių rintkinių žaidėjų sąraše - jau yra pelnęs 78 įvarčius.

Dar kitoje akistatoje belgai pasityčiojo iš Gibraltaro - pelne net devynis įvarčius. Po "hat-tricką" pelnė Thomas Meunier ir Romelu Lukaku, o dar po vieną tikslų smūgį pridėjo Driesas Mertensas, Axelis Witselis ir Edenas Hazardas.

T. Meunier šiose rungtynėse žibėjo ypatingai - pelnė ne tik tris įvarčius, bet ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Dar kitos kovos baigėsi bulgarų, kipriečių, vengrų, liuksemburgiečių ir šveicarų pergalėmis.

Belgija 9 - 0 Gibraltaras

Bulgarija 3 - 2 Švedija

Kipras 3 - 2 Bosnija ir Hercegovina

Prancūzija 4 - 0 Nyderlandai

Graikija 0 - 0 Estija

Vengrija 3 - 1 Latvija

Liuksemburgas 1 - 0 Baltarusija

Portugalija 5 - 1 Farerų salos