PČ atranka: ispanai liko be pergalės, vokiečiai neturėjo vargo su islandais © Zuma Press nuotr.

Ketvirtadienį tęsėsi atrankos į 2022 metų pasaulio čempionatą Europos zonos varžybos.

B grupėje kiek netikėtai pirmosiose rungtynėse taškus pabarstė Ispanijos rinktinė, kuri namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su graikais.

Šeimininkai pirmavo po 33-ąją minutę Alvaro Moratos pelnyto įvarčio, tačiau svečiai rezultatą išlygino 57-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Anastasiosas Bakasetasas.

J grupės varžybas užtikrinta pergale pradėjo Vokietijos futbolininkai, kurie namuose rezultatu 3:0 susitvarkė su islandais.

Šeimininkai svečiams skaudų smūgį sudavė dar pačioje mačo pradžioje kai greitais įvarčiais pasižymėjo Leonas Goretzka bei Kai Havertzas.

Vokiečių pergalę 56-ąją minutę įtvirtino Ilkay'us Gundoganas.

Anglija 5:0 San Marinas

Vengrija 3:3 Lenkija

Švedija 1:0 Gruzija

Bulgarija 1:3 Šveicarija

Izraelis 0:2 Danija

Andora 0:1 Albanija

Italija 2:0 Šiaurės Airija

Lichtenšteinas 0:1 Armėnija