PČ atranka: portugalai sužaidė lygiosiomis su serbais, čekai atėmė taškus iš belgų © AFP nuotr.

Šeštadienį tęsėsi atrankos į 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą Europos zonos atrankos varžybos.

A grupėje Serbijos rinktinė namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su dabartiniais Europos čempionais portugalais.

Portugalai pirmavo po pirmajame kėlinyje dviejų Diogo Jotos pelnytų įvarčių.

Vis tik serbai rezultatą išlygino antrajame kėlinyje, kai pasižymėjo Aleksandaras Mitrovičius ir Filipas Kostičius.

Mačo pabaigoje netrūko aistrų. Visų pirmą, 92-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas serbas Nikola Milenkovičius.

Paskutinėmis rungtynių akimirkomis Cristiano Ronaldo, panašu, kad pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjo asistentas užfiksavo, jog kamuolys vartų linijos nekirto. Tai itin supykdė portugalų lyderį, kuris po mačo itin piktas išėjo tiesiai į rūbinę.

B grupėje Čekija namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Belgija.

Čekai pirmavo po 50-ąją minutę Lukaso Provodo pelnyto įvarčio.

Rezultatą 60-ąją minutę išlygino Romelu Lukaku.

Rusija 2:1 Slovėnija

Baltarusija 3:2 Estija

Kroatija 1:0 Kipras

Nyderlandai 2:0 LAtvija

Norvegija 0:3 Turkija

Airija 0:1 Liuksemburgas

Slovakija 2:2 Malta