PČ atranka: škotų ir anglų dvikovoje - neįtikėtina pabaiga, Lenkija įveikė Rumuniją (VIDEO)

Šiandien tarp Europos rinktinių sužaisti dar devyni pasaulio čempionato atrankos susitikimai.

Du mačai vyko ir F grupėje, kurioje taip pat varžosi Lietuvos rinktinė, po atkaklios kovos nusileidusi slovakams.

Slovėnijos bei Maltos susitikimas neatnešė jokių netikėtumų ir jame tris taškus iškovojo Balkanų rinktinė, kurią į priekį pirmojo kėlinio viduryje išvedė Josipas Iličičius. Antrajame kėlinyje pranašumą įtvirtino Milivoje Novakovičius.

Tuo tarpu Anglijos futbolininkai paskutinėmis akimirkomis vos išsigelbėjo nuo nesėkmės prieš kaimynus škotus. Šios rungtynės prasidėjo ramiai, bet antrojo kėlinio pabaiga neleido atitraukti akių nuo aikštės.

Pirmąjį įvartį po keitimo pasirodęs Alexas Oxlade'as-Chamberlainas pelnė tik 70-ąją minutę, o rezultatui greitai nepasikeitus atrodė, jog rungtynės baigsis 1-0. Vis dėlto, Gary Cahillui pargriovus Ryaną Fraserį baudos smūgį realizavo Leighas Griffithsas ir varžovų persvara išnyko. Negana to, dar po kelių minučių Griffithsas dar vienu baudos smūgiu išvedė savo rinktinę į priekį.

Kita vertus, Škotijos vienuolikė veikiausiai pradėjo džiaugtis per anksti, nes galiausiai Garetho Southgate'o vadovaujama rinktinė sugebėjo išplėšti tašką, kuomet pasižymėjo Harry Kane'as.

F grupėje situacija dabar tokia, kad Anglija pirmauja su 14 taškų, o Slovėnija, iškovojusi jų 11, užima antrąją vietą. Devynis taškus savo sąskaitoje turi slovakai, aštuonis - škotai, o lietuviai yra iškovoję penkis. Malta kol kas patyrė visus šešis pralaimėjimus.

C grupėje taip pat dvikovos pabaigoje pergalę prieš Azerbaidžaną antrąją poziciją užimančiai Šiaurės Airijai išplėšė Stuartas Dallasas.

Jos lyderė Vokietija savo ruožtu pasismagino prieš San Mariną, kurį sudaužė net 7-0. Hat-tricką čia įmušė "Hoffenheim" atstovas Sandro Wagneris, o dar po įvartį pridėjo Julianas Draxleris, Aminas Younesas, Shkodranas Mustafi bei Julianas Brandtas.

Šiaurės airiams palankus rezultatas užfiksuotas Norvegijos ir Čekijos akistatoje, kuri po Theodoro Gebre Selassie bei Alexanderio Soderlundo įvarčių baigėsi lygiosiomis 1-1.

E grupės akistatoje Kazachstanas namie neatsilaikė prieš Danijos vienuolikę ir nusileido šiai rezultatu 3-1. Nugalėtojų gretose įvarčius mušė Nicolai'us Jorgensenas, Christianas Eriksenas bei Kasperas Dolbergas.

Kitame stadione savo priešininkus iš Armėnijos sutriuškino Juodkalnija, kurios snaiperis Stevanas Jovetičius įmušė tris įvarčius, o grupėje pirmaujanti Lenkija nepaliko jokių vilčių rumunams.

Mūsų kaimynę į pergalę vedė dar vieną hat-tricką užfiksavęs Robertas Lewandowski. Tiesa, du jo įvarčiai buvo pelnyti nuo 11 metrų žymos.