PČ atrankoje brazilai vos išsigelbėjo su Paragvajumi, Argentina nugalėjo Boliviją (VIDEO)

Šiąnakt ir vakar sužaistos penkerios Pietų Amerikos zonos atrankos rungtynės į 2018 metais vyksiantį pasaulio čempionatą.

Praėjusių pirmenybių šeimininkė Brazilija vos išvengė skaudžios nesėkmės prieš Paragvajų. Ramono Diazo auklėtiniai po Dario Lezcano bei Edgaro Benitezo įvarčių 40-ąją bei 49-ąją minutėmis pirmavo rezultatu 2-0.

Vis dėlto, brazilams pavyko atsitiesti - 79-ąją minutę rezultatą sušvelnino Ricardo Oliveira, o dvikovos pabaigoje tašką išplėšė gynėjas Dani Alvesas.

Be savo kapitono Neymaro besivertusi Dungos kariauna smuktelėjo į šeštąją poziciją - vietą čempionate užsitikrins tik pirmos keturios rinktinės.

Užtikrita pergale džiaugėsi principinė brazilų varžovė Argentina, namuose įveikusi Boliviją. Šią į priekį vedė 50-ąjį įvartį atstovaujant savo šaliai įmušęs Lionelis Messi bei "River Plate" gynėjas Gabrielis Mercado.

Tuo tarpu "Copa America" pernai laimėjusi Čilė išvykoje 4-1 sutriuškino Venesuelą. Pirmajame kėlinyje dvikovos favoritai kurį laiką atsilikinėjo, bet pergalę jiems garantavo Mauricio Pinillos bei Arturo Vidalio dubliai.

Kolumbija 3 - 1 Ekvadoras

Urugvajus 1 - 0 Peru

Argentina 2 - 0 Bolivija

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8407031" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Venesuela 1 - 4 Čilė

Paragvajus 2 - 2 Brazilija