Penktadienio Anglijos spauda rašo apie keturių Anglijos "Premier" klubų susidomėjimą Diego Tristanu, "Charlton" norą įsigyti Clintą Dempsey, "Tottenham" atmestą "Portsmouth" 6 milijonų svarų pasiūlymą dėl Jermaine`o Defoe, Shabani Nonda galimybę sudaryti ilgalaikę sutartį su "Blackburn", Stephano Henchozo manomą grįžimą į "Blackburn" tam, kad sustiprintų gynybos grandį, įtarimą Wayne`o Rooney smogus "Blackburn" gynėjui, Ashley Cole`o perėjimą į "Chelsea" motyvus, Ronaldinho teigimą, kad "Barcelona" didžiausiu konkurentu bus ne "Chelsea", ir naują Škotijos nacionalinės rinktinės rėmėją.

Laisvąjį agentą Diego Tristaną medžioja net keturi Anglijos "Premier" lygos klubai. Žaidėjas kalbėsis su "Bolton", "West Ham", "Charlton" ir "Newcastle" klubais. ("Daily Mirror")

"Charlton" yra taip pat užmetę akį į JAV rinktinės saugą Clintą Dempsey, kuris nori palikti "MLS" lygos "New England Revolution". ("The Independent")

"Birmingham" treneris Steve`as Bruce`as derasi su Arsene`u Wengeru dėl galimybės pratęsti "Arsenal" puolėjo Nicklaso Bendtnero nuomos sutartį iki šio sezono pabaigos. ("Daily Express")

"Portsmouth" pateiktas 6 milijonų svarų vertės pasiūlymas už Anglijos rinktinės ir "Tottenham" puolėją Jermaine`ą Defoe paskutinę žaidėjų pardavimo turgaus dieną buvo atmestas. (Įvairūs)

"Bolton" strategas Samas Allardyce`as 6 milijonais svarų įvertino Izraelio rinktinės gynėją Talį Ben Haimą, nes juo domisi "Portsmouth". ("The Times")

"Bolton" pasiruošę užmokėti "Coventry" 1 milijoną svarų sterlingų už Temitope`ą Obadeyi. Pradinė 16-mečio žaidėjo kaina yra 150 tūkstančių svarų. ("Daily Mail")

"Sheffield Utd" apsisprendė nepasirašyti sutarties su Senegalo rinktinės saugu Khalilou Fadigą todėl, kad žaidėjui trūksta gero fizinio pasiruošimo. ("The Times")

"Blackburn" pasakė Shabani Nonda, kad jo nuomos perėjimas iš "Roma" gali tapti ilgalaikiu, jeigu jis muš daug įvarčių. ("Daily Mirror")

Stephane`as Henchozas grįš į "Blackburn" tam, kad sustiprintų gynybos grandį, kadangi Ryanas Nelsenas yra traumuotas, o Andy Toddas yra nelaimingas. ("Daily Mail")

"Hull" ir buvęs Anglijos rinktinės žaidėjas Nicky Barmby gali būti paskolintas "Sheffield Wednesday" vienuolikei. (Įvairūs)

"Coventry" pasirengę nusipirkti Rafą Gonzalezą po to, kai ispanų vartininkas padarė didžiulį įspūdį klubo peržiūroje. ("The Sun")

"Wolves" nori išsinuomoti "Newcastle" krašto saugą Alaną O‘Brieną. (Įvairūs)

"Falkirk" šiandien sudarys sutartį su buvusiu "Dundee" puolėju Tamu McManusu, nes šis sėkmingai pasirodė peržiūroje. ("Daily Express")

Wayne`as Rooney yra įtariamas tuo, kad Mančesterio bare už lindimą prie jo draugės Coleen smogė "Blackburn" vidurio gynėjui Michaeliui Gray`ui. ("The Sun")

"Premier" lyga gali įsivelti naują kyšininkavimo skandalą po to, kai BBC slaptu tyrimu atskleidė nelegalius išmokėjimus. (Įvairūs)

Ashley Cole`as ne dėl pinigų perėjo iš "Arsenal" į "Chelsea". Jo motyvacija buvo laimėti kuo daugiau titulų ir rungtyniauti su aukščiausios klasės žaidėjais. (Įvairūs)

Ronaldinho sako, kad Brėmeno "Werder", o ne "Chelsea" yra pagrindiniai konkurentai grupėje kovojant dėl pirmosios vietos: "Didžiulis triukšmas supantis "Chelsea" leido man lengviau atsipūsti".

Hearts žvaigždė Saulius Mikoliūnas su žmona į Edinburgą iš Lietuvos grįžo su "Tartan armija" vadinamais Škotijos sirgaliais. ("Daily Record")

Škotijos rinktinės atstumtasis iš "Portsmouth" Richardas Hughesas kandžiai užsipuolė vyr. nacionalinės komandos trenerį Walterį Smithą. ("Daily Record")

Neilas Warnockas vasarą bandė įsigyti Jasoną Robertsą ir Beni McCarthy. Dabar jis bandys juos sustabdyti šeštadienio mače, kuriame "Sheffield Utd" susitiks su "Blackburn". (Įvairūs)

"Tottenham" puolėjas Mido per vasarą laikėsi dietos, nes futbolininkas gali būti nubaustas, jeigu jo svoris pakils aukščiau tam tikro lygio. Bandydamas išvengti bausmės egiptietis taip pat pasikeitė šukuoseną: "Praradau apie 22 svarus svorio, o mano plaukai svėrė apie 7-is!” (Įvairūs)

Škotijos nacionalinė komanda turės naują 5 milijonų svarų sterlingų rėmėją iki to laiko, kai 2008 metų Europos čempionato atrankos cikle susikaus su Prancūzija. ("Daily Mail")
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos