Penktoji iš eilės "Inter" pergalė Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo žaidžiamos Italijos "Serie A" pirmenybių XIV turo rungtynės.

Penktąją pergalę iš eilės čempionate iškovojo Milano "Inter" futbolininkai namų aikštėje 2-1 įveikdami "Napoli" vienuolikę.

Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo - 16 mačo minutę po pakelto kampinio gynėjas Ivanas Cordoba nukreipė kamuolį į vartų tinklą išvesdamas šeimininkus į priekį. Nepraėjus nei 10 minučių "Inter" padvigubino persvarą, kai po to pačio I.Cordobos perdavimo pasižymėjo Sulley Ali Muntari.

"Napoli" futbolininkai nepasidavė ir 36 minutę Ezequielis Lavezzi sušvelnino rezultatą. Antrajame kėlinyje abi komandos turėjo progų pasižymėti, tačiau smūgiai tikslo nepasiekdavo.

Mariaus Stankevičiaus Genujos "Sampdoria" išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 nusileido "Cagliari" ekipai. Lietuvis visas rungtynes stebėjo nuo atsarginių suolelio.

Mačas tarp dviejų Čempionų Lygos dalyvių - "Roma" ir "Fiorentina" komandų - baigėsi sostinės ekipos pergale rezultatu 1:0. Vienintelį rungtynių įvartį antrajame kėlinyje pelnė klubo kapitonas Francesco Totti.

Vėlyviausiose turo rungtynėse "Milan" futbolininkai 3-1 nusileido "Palermo" ekipai.

Visi sekmadienio rezultatai:

Bergamo "Atalanta" 2 - 0 Romos "Lazio"
54' [1 - 0] Jaime Andres Valdes
68' [2 - 0] Sergio Floccari

"Cagliari" 1 - 0 Genujos "Sampdoria"
48' [1 - 0] Jedaias Capucho Neves Jeda

"Genoa" 1 - 1 "Bologna"
55' [1 - 0] Giuseppe Sculli
63' [1 - 1] Marco Di Vaio

Milano "Inter" 2 - 1 "Napoli"
16' [1 - 0] Ivan Cordoba
24' [2 - 0] Sulley Ali Muntari
36' [2 - 1] Ezequiel Lavezzi

"Roma" 1 - 0 "Fiorentina"
59' [1 - 0] Francesco Totti

"Siena" 1 - 0 "Torino"
19' [1 - 0] Massimo Maccarone

"Udinese" 0 - 1 "Chievo"
87' [0 - 1] Dias Da Silva Dalbelo Felipe (į savus vartus)

57' iš aikštės pašalintas Antonio Di Natale ("Udinese")

"Palermo" 3 - 1 "Milan"
50' [1 - 0] Fabrizio Miccoli
59' [2 - 0] Edison Cavani
80' [3 - 0] Fabio Henrique Simplicio
83' [3 - 1] Ronaldinho (iš 11 metrų baudinio)