Penktoji "Man City" pergalė Anglijos "Premier" lygoje © Eurofootball.lt
Paskutinėse Anglijos "Premier" lygos VII turo rungtynėse "Man City" savų žiūrovų akivaizdoje įtikinamai 3-1 įveikė Londono "West Ham" ir pakilo į penktą vietą turnyrinėje lentelėje.

Šeimininkai į priekį išsiveržė sužaidus vos 5 minutes, kai po Martino Petrovo perdavimo iš krašto pasižymėjo Carlosas Tevezas. Įdomu tai, kad įvartį įmušęs argentinietis iškėlė ranką, taip atsiprašydamas sostinės komandos, kuriai atstovavo 2006-2007 metais, gerbėjų.

24 minutę "West Ham" kiek netikėtai atstatė pusiausvyrą - Radoslavo Kovačo smūgiuotą kamuolį į vartus nukreipė puolėjas Carltonas Cole'as.

"Man City" dominavo ir netrukus tai vėl virto persvara rezultate - 32 minutę į startinę sudėtį sugrįžęs bulgaras Petrovas nuginklavo varžovų vartininką tiksliu baudos smūgiu iš 17 metrų.

Rungtynių baigtis praktiškai buvo nuspręsta 61 minutę, kai Tevezas galva pelnė antrą savo bei trečią ekipos įvartį. Dvikovai besibaigiant pranašumas galėjo ir dar padidėti, bet nei Roque Santa Cruzas, nei Petrovas puikių progų neišnaudojo.

Po šios pergalės vos vieną pralaimėjimą per šešis mačus turintis "Man City" su 15 taškų pakilo į 5 vietą, o buksuojantis "West Ham", per tiek pat rungtynių surinkęs vos 4 taškus, išliko 18-oje pozicijoje.

"Man City" 3 - 1 Londono "West Ham"
5' [1 - 0] Carlos Tevez
24' [1 - 1] Carlton Cole
32' [2 - 1] Martin Petrov
61' [3 - 1] Carlos Tevez