Persvarą išsvaistę lietuviai liko už atkrintamųjų borto © lff.lt nuotr.

Lietuvos futsal rinktinės kelionė namuose vykstančiame pasaulio čempionate baigėsi.

Paskutiniame grupės mače patyrė savo didžiausią pralaimėjimą – Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniai 2:6 nusileido Kosta Rikos rinktinei.

Tiesa, rungtynės Lietuvos rinktinei prasidėjo gerai. Jau 8-ąją minutę lietuviai įsiveržė po Genaro Samsoniko įvarčio. Dar po dviejų minučių už žaidimą rankomis už baudos aikštelės ribų raudona kortele buvo nubaustas Kosta Rikos vartininkas Cesaras Vargas.

Tuomet J. Ryvkino auklėtiniai dvi minutes turėjo vieno žaidėjo pranašumą, tačiau šia galimybe nesugebėjo pasinaudoti.

Pirmojo kėlinio pabaiga buvo tiesiog tragiška. Vieną įvartį kostarikiečiai įmušė po apmaudžios lietuvių klaidos vidury aikštės, o kitą po 10 metrų baudinio, kai lietuviai prasižengė šeštąjį kartą per kėlinį.

Antrajame kėlinyje Kosta Rika pelnė dar tris įvarčius be atsako ir taip išsprendė rungtynių likimą. Vėliau Justinas Zagurskas dar sušvelnino rezultatą. O pačiom paskutinėm rungtynių sekundėm svečiai įmušė paskutinį rungtynių įvartį po Lietuvos rinktinės vartininko Edgaro Zagaro klaidos.

Kosta Rika dar išlaiko teorinius šansus prasibrauti į atkrintamąsias, o lietuvių dalyvavimas pasaulio čempionate yra baigtas.