Pietų Amerikos derbyje - brazilų pergalė prieš Argentiną (VIDEO)

Kol Europoje vyksta EURO 2016 atranka, kituose žemynuose rinktinės varžosi draugiškose rungtynėse.

Viduryje dienos futbolo sirgaliai galėjo išvysti neeilinę dvikovą - Pietų Amerikos derbį. Pasaulio čempionate fiasko patyrusi Brazilija susigrūmė su savo aršiausiu priešu - Argentina.

Šios dvikovos buvo laukiama 2014 metų pasaulio čempionate, tačiau pasaulis to neišvydo. Draugiškose rungtynėse brazilai rezultatu 2-0 įrodė pranašumą prieš planetos vicečempionus.

Abu įvarčius nugalėtojų gretose pelnė 29-erių metų "Atletico Mineiro" puolėjas Diego Tardelli. Brazilas pasižymėjo 28-ąją ir 64-ąją minutėmis.

Įdomu tai, kad statistika - Argentinos rinktinės naudai, tačiau brazilai gynėsi drausmingai ir atakavo šaltakraujiškai. 41-ąją minutę Lionelis Messi galėjo išlyginti rezultatą, bet keturiskart geriausias pasaulio futbolininkas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Brazilija 2 - 0 Argentina

28' [1 - 0] D.Tardelli

64' [2 - 0] D.Tardelli

41' L.Messi (Argentina) nerealizavo 11m. baudinio