Pilnas pasaulio salės futbolo čempionato grupės etapo tvarkaraštis © lff.lt

FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas Lietuvoje startuoja jau vos po keleto dienų, tad kviečiame susipažinti su pilnu grupės etapo tvarkaraščiu.

Čempionate iš viso dalyvauja 24 komandos, jos buvo suskirstytos į 6 grupes.

Iš kiekvienos grupės į atkrintamąsias pateks dvi pirmas vietas užėmusios šalys bei keturios geriausios trečiosios komandos.

Žemiau pristatome jums pilną pirmojo etapo – grupių varžybų – tvarkaraštį.

Rugsėjo 12 diena (sekmadienis)

16.00 Rusijos futbolo sąjunga – Egiptas (B grupė, Vilnius);

18.00 Uzbekistanas – Gvatemala (B grupė, Vilnius);

18.00 Kosta Rika – Kazachstanas (A grupė, Kaunas);

20.00 Lietuva – Venesuela (A grupė, Kaunas);

Rugsėjo 13 diena (pirmadienis)

18.00 Marokas – Saliamono Salos (C grupė, Kaunas);

18.00 Panama – Čekija (D grupė, Klaipėda);

20.00 Tailandas – Portugalija (C grupė, Kaunas);

20.00 Vietnamas – Brazilija (D grupė, Klaipėda);

Rugsėjo 14 diena (antradienis)

18.00 Paragvajus – Ispanija (E grupė, Klaipėda);

18.00 Serbija – Iranas (F grupė, Vilnius);

20.00 Angola – Japonija (E grupė, Klaipėda);

20.00 Argentina – JAV (F grupė, Vilnius);

Rugsėjo 15 diena (trečiadienis)

18.00 Kosta Rika – Venesuela (A grupė, Kaunas);

18.00 Egiptas – Gvatemala (B grupė, Vilnius);

20.00 Lietuva – Kazachstanas (A grupė, Kaunas);

20.00 Uzbekistanas – Rusijos futbolo sąjunga (B grupė, Vilnius);

Rugsėjo 16 diena (ketvirtadienis)

18.00 Saliamono Salos – Portugalija (C grupė, Kaunas);

18.00 Panama – Vietnamas (D grupė, Klaipėda);

20.00 Tailandas – Marokas (C grupė, Kaunas);

20.00 Brazilija – Čekija (D grupė, Klaipėda);

Rugsėjo 17 diena (penktadienis)

18.00 Ispanija – Japonija (E grupė, Klaipėda);

18.00 Iranas – JAV (F grupė, Vilnius);

20.00 Angola – Paragvajus (E grupė, Klaipėda);

20.00 Argentina – Serbija (F grupė, Vilnius);

Rugsėjo 18 diena (šeštadienis)

18.00 Gvatemala – Rusijos futbolo sąjunga (B grupė, Kaunas);

18.00 Egiptas – Uzbekistanas (B grupė, Vilnius);

20.00 Kosta Rika – Lietuva (A grupė, Kaunas);

20.00 Venesuela – Kazachstanas (A grupė, Vilnius);

Rugsėjo 19 diena (sekmadienis)

16.00 Čekija – Vietnamas (D grupė, Kaunas);

16.00 Brazilija – Panama (D grupė, Klaipėda);

18.00 Saliamono Salos – Tailandas (C grupė, Kaunas);

18.00 Portugalija – Marokas (C grupė, Klaipėda);

Rugsėjo 20 diena (pirmadienis)

18.00 Japonija – Paragvajus (E grupė, Vilnius);

18.00 Ispanija – Angola (E grupė, Klaipėda);

20.00 Iranas – Argentina (F grupė, Vilnius);

20.00 JAV – Serbija (F grupė, Klaipėda);

Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • vytautas

    Futsal 2021. Jei nesugebėjot puslapio tokiam įvykiui padaryt, tai galėjot nors lenteles padaryt: grupės, zaistos rungtynės, vieta.

    • 0
  • vytautas

    Futsal 2021. Jei nesugebėjot puslapio tokiam įvykiui padaryt, tai galėjot nors lenteles padaryt: grupės, zaistos rungtynės, vieta.

    • 0
  • vytautas

    Futsal 2021. Jei nesugebėjot puslapio tokiam įvykiui padaryt, tai galėjot nors lenteles padaryt: grupės, zaistos rungtynės, vieta.

    • 0

Kitos naujienos