Pirma lyga: lengva „Jonavos“ pergalė prieš kauniečius © JumpStory nuotr.

Penktadienį vykusiose LFF I lygos rungtynėse susitiko vieni pirmenybių lyderių – „Jonavos“ ekipa – ir turnyro autsaideriai Kauno „Žalgiris B“. Dar prieš mačą buvo nesunku spėti, kad „Jonava“ namuose pasiims tris taškus. Taip ir įvyko – nuo pat pirmųjų minučių dominavę jonaviečiai įveikė savo varžovus rezultatu 6:0.

Nuo pat pirmųjų minučių išryškėjo „Jonavos“ komandos akivaizdus pranašumas. Svečiai galėjo tik atsimušinėti nuo savųjų vartų, nes Jonavos komandos žaidėjai tiesiog užgulė varžovų aikštės pusę.

Tačiau šis atsimušinėjimas nepadėjo – jau septintąją mačo minutę Marius Ganusauskas pasiuntė kamuolį į „Žalgirio B“ ekipos vartus ir išvedė „Jonavą“ į priekį.

21-ąją minutę „Jonava“ turėjo dar vieną šansą, tačiau tąkart varžovus išgelbėjo ekipos vartininkas.

Vis dėlto jau po dviejų minučių šeimininkai padvigubino savo persvarą po Lauryno Stonkaus įvarčio. Kauniečiai ir toliau nieko negalėjo padaryti puolime – pavojingiausia jų proga buvo 28-ąją minutę, kai „Žalgirio B“ puolėjas išbėgo vienas prieš vieną su „Jonavos“ vartininku Martynu Matuzu, bet ir toje situacijoje teisėjas užfiksavo nuošalę.

Jonaviečiai ir toliau spaudė varžovus, kurdami vieną progą po kitos. 36-ąją minutę Jonas Ulberkis baudos smūgiu nepasinaudojo, tačiau netrukus priešininkus į nokautą pasiuntė Tadas Eliošius, surengęs puikų reidą ir įmušęs kamuolį į vartus.

Viskas identiškai klostėsi ir antrojoje mačo pusėje. 62-ąją minutę Benas Spietinis tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas jau tapo triuškinamas.

Bet „Jonava“ sustoti neketino. Po keitimo pasirodęs Maksimas Kosovas pasakė – dar ne pabaiga. Ir įkalė dar dvi vinis į varžovų karstą. Galutinis rezultatas – 6:0.

Po rungtynių M. Kosovas teigė, kad dar negali atsigauti po patirtos euforijos ir jam šie įvarčiai buvo itin svarbūs.

„Jonavos“ ekipos vyriausiasis treneris Eisvinas Utyra džiaugėsi, kad, nepaisant taškų turnyrinėje lentelėje skirtumo, jo auklėtiniai buvo rimtai nusiteikę kovai.

„Noriu padėkoti vyrukams, kad jie suprato, ką sakiau anksčiau – kad kiekvienos rungtynės yra svarbios. Jokių atsipalaidavimo požymių šiandien nebuvo ir dėl to ir labai smagu. Žaidėme prieš jauną komandą, tačiau ji yra perspektyvi ir iš tų žaidėjų gali kažkas išaugti“, – sakė „Jonavos“ treneris.

Kitas rungtynes rugpjūčio 2 dieną „Jonava“ žais Mažeikiuose prieš vietos „FK Atmosfera“ komandą.