Pirma PČ sensacija: fantastišką discipliną pademonstravusi Saudo Arabija įveikė Argentiną © Reuters nuotr.

Trečiąją pasaulio futbolo čempionato dieną futbolo sirgaliai išvydo pirmąją turnyro sensaciją.

Vieni iš planetos pirmenybių favoritai Argentina 1:2 nusileido Saudo Arabijos futbolininkams.

Rungtynes argentiniečiai pradėjo itin pavojingu Lionelio Messi smūgiu, kurį atrėmė Mohammedas Al-Owaisas.

Visgi PSG puolėjas gavo progą pasižymėti 10-ąją minutę, kuomet buvo skirtas 11 m baudinys už pražangą baudos aikštelėje prieš Leandro Paredesą. Argentinos rinktinės lyderis nesunkiai nuginklavo varžovų vartininką.

29-ąją minutę Lautaro Martinezas buvo arti to, kad padvigubintų rezultatą, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota minimali nuošalė, o įvartis buvo atšauktas.

Argentiniečiai net tris kartus per kėlinį pasižymėjo iš nuošalės, tuo tarpu Saudo Arabija varžovų vartams rimčiau taip ir nepagrasino. 

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą netikėtai išlygino Saudo Arabija po Saleho Al-Shehri įvarčio.

Dar labiau netikėta buvo, kad 53-ąją minutę „žalieji“ įgijo pranašumą. Pusę Argentinos gynybos suklaidinęs Salemas Al-Dawsari nuginklavo Emiliano Martinezą.

Po Saudo Arabijos išsišokimo Argentina buvo arti išlyginamojo įvarčio, kuomet nuo Nicolaso Tagliafico atšokusį kamuolį atlaikė Mohammedas Al-Owaisas.

Vėliau „žalieji“ kartą turėjo išmušti kamuolį nuo savų vartų linijos, o Messi turėjo šansą realizuoti baudos smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. Dar labiau argentiniečiai varžovų vartams nepagrasino ir viskas baigėsi netikėta Saudo Arabijos pergale.

Herve Renard auklėtiniai po šios pergalės užima pirmąją vietą C grupėje. 18 val. prasidės antrasis šio grupės susitikimas, tarp Meksikos ir Lenkijos rinktinių. 

Argentinai dabar žūtbūt reikės bent 4 taškų iš rungtynių su Meksikos ir Lenkijos rinktinėmis. Realiausia, kad reikės ir visų 6 taškų, norint pasiekti atkrintamąsias. 

Su šiuo pralaimėjimu baigėsi Argentinos 36 nepralaimėtų rungtynių serija. Lionelio Scaloni vadovaujamai komandai pritrūko vos dviejų nepralaimėtų rungtynių iki Italijos rekordo. 

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...