Pirmajame Ispanijos Supertaurės mače - "Barcos" pergalė (VIDEO)

Vėlyvą sekmadienio vakarą Ispanijoje prasidėjo kova dėl Supertaurės trofėjaus.

Pirmajame Supertaurės susitikime akis akį susitiko praėjusio sezono Karaliaus taurės finalininkai - "Sevilla" ir "Barcelona". Antrajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungusi "Barca" rezultatu 2-0 nukovė Andalūzijos ekipą.

Pirmajame kėlinyje vyko įnirtinga ir atkakli kova. Nei vieni, nei kiti nebuvo pranašesni, tačiau katalonai kėlinio viduryje sulaukė nelauktų staigmenų - dėl traumų mačo tęsti nebegalėjo tiek gynėjas Jeremy Mathieu, tiek gyvybiškai svarbus Andresas Iniesta.

Vis dėlto su netektimis "Barca" susitvarkė ir jau antrojo kėlinio pradžioje įsiveržė į priekį. Po puikaus Deniso Suarezo perdavimo krūtine kamuolį numetęs Arda Turanas leido Luisui Suarezui išvesti svečius į priekį.

"Sevilla" po praleisto įvarčio nepalūžo ir turėjo progų išlyginti rezultatą, tačiau savo galimybių turėjo ir "Barca". Galiausia 81-ąją minutę po keitimo pasirodęs Muniras El Haddadi užtvirtino Ispanijos čempionų pergalę.

Atsakomoji dvikova "Camp Nou" stadione įvyks artėjantį ketvirtadienį.

"Sevilla" 0 - 2 "Barcelona"
55' [0 - 1] L. Suarez
81' [0 - 2] Munir

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9578181" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>