Pirmame kėlinyje visus reikalus sutvarkęs „Lazio“ įveikė „Sampdoria“ vienuolikę © ZUMAPRESS.com nuotr.

Visus savo įvarčius pirmame kėlinyje pelnęs „Lazio“ klubas išvykoje, rezultatu 3:1, įveikė „Sampdoria“ ekipą.

Svečiai pradėjo puikiai. Jau 7 minutę Sergejus Milinkovicius-Savicius po Mattia Zaccagni perdavimo pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą ir rezultatas tapo 1:0.

Dar už dešimties minučių Mattia Zaccagni įsirašė dar vieną rezultatyvų perdavimą į savo sąskaitą. Šį kartą italas kamuolį perdavė Ciro Immobile ir pastarasis precizišku smūgiu padvigubino savo komandos persvarą.

Tas pats Ciro Immobile 37 minutę pelnė dublį. Meistriškai susitvarkęs kiek stiproką komandos draugo perdavimą, suklaidino gynėją ir šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

67 minutę iš aikštės buvo išvarytas Sergejus Milinkovicius-Savicius, o tuo pasinaudoję „Sampdoria“ futbolininkai tiksint paskutinėms pagrindinio laiko minutėms sugebėjo sušvelninti rezultatą. 89 minutę po puikaus komandos draugo perdavimo pasižymėjo Manolo Gabbiadinis.

Ši pergalė leidžia „Lazio“ klubui bent trumpam aplenkti „Juventus ir pakilti į 7 lentelės poziciją. Tuo tarpu „Sampdoria“ tenkinasi 15 vieta.