Pirmasis "Barcelona" ekipos pralaimėjimas Ispanijos čempionate © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sekmadienį vyko septynerios 22 turo rungtynės.

Pirmąjį pralaimėjimą sezone patyrė čempionų titulą ginantys "Barcelona" ekipos futbolininkai, išvykoje 1-2 nusileidę Madrido "Atletico" klubui.

Šeimininkai "Barcelona" klubą pribloškė jau mačo pradžioje, mat 8-ąją minutę Reyesas puikiu perdavimu išvedė Diego Forlaną vieną prieš Victorą Valdesą. Puolėjas nesuklydo bei rezultatas tapo 1-0 "Atletico" naudai.

Po dešimties minučių "Atletico" turėjo dar vieną puikią progą - Sergio Aguero atsidūrė vienas prieš V.Valdesą, bet nusprendė kamuolį perduoti D.Forlanui. Tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo bei išmušė jį "Barcos" gynėjas Carlesas Puyolis.

Nepaisant to, šeimininkai netrukus rezultatą padvigubino, kai puikiu baudos smūgiu pasižymėjo Simao. Vis dėlto svečiai netrukus taip pat atsakė tiksliu smūgiu - po kampinio kamuolys atšoko niekeno nesaugomam Zlatanui Ibrahimovičiui, kuris šia 'dovanėle' pasinaudojo.

Pirmajame kėlinyje švedas Z.Ibrahimovičius dar sykį grasino šeimininkų vartams, tačiau patikimai epizode sužaidė "Atletico" vartų sargas De Gea.

Antrąjį mačo kėlinį vėl atkyviau pradėjo šeimininkai, tačiau nuo dviejų pavojingų S.Aguero išpuolių svečius išgelbėjo V.Valdesas bei vėlgi C.Puyolis.

Nors "Barcelona" bandė atakuoti, tačiau "Atletico" komanda sėkmingai apsigynė bei šventė sunkią, tačiau pelnytą pergalę. Po šios nesėkmės antroje vietoje esantis Madrido "Real" klubas nuo "Barcos" atsilieka jau tik dviem taškais.

Madrido "Atletico" 2 - 1 "Barcelona"
9' [1 - 0] Diego Forlan
23' [2 - 0] Simao
27' [2 - 1] Zlatan Ibrahimovic

Barselonos "Espanyol" 2 - 0 La Korunijos "Deportivo"
39' [1 - 0] Joan Verdu
59' [2 - 0] Jose Maria Callejon

55' iš aikštės pašalintas Antonio Tomas ("Deportivo")

Madrido "Getafe" 2 - 2 "Almeria"
47' [0 - 1] Pablo Piatti
55' [1 - 1] Francisco Javier Casquero
70' [2 - 1] Roberto Soldado
90' [2 - 2] Fernando Soriano

Santandero "Racing" 0 - 3 "Malaga"
9' [0 - 1] Robson Weligton
35' [0 - 2] Felipe Caicedo
66' [0 - 3] Victor Nsofor Obinna

80' iš aikštės pašalintas Mohammed Tchité ("Racing")

"Valladolid" 1 - 1 "Zaragoza"
22' [1 - 0] Diego Costa
39' [1 - 1] Humberto Suazo

65' iš aikštės pašalintas Ander Herrera ("Zaragoza")

"Sevilla" 1 - 0 Pamplonos "Osasuna"
35' [1 - 0] Luis Fabiano